» »
İNDİRİYORUM.NET
Popüler Konular
Oyunlar
Uygulamalar
Temalar
Zil Sesleri
Tarih: 16-02-2019, 08:17
Gönderen: Admin61
En Populer Strateji Oyunu Rise of Civilizations Full Version Hemen indir
Rise of Civilizations En Yeni Strateji Oyunu Hemen Full Surum indir
Değerli Android kullanıcıları sizlere strateji oyunları arasında en popüler ve en çok indirilen oyun olan rice of civilizations en güzel bölümleri ve en güzel karakterleri ile siz değerli strateji oyun severlerin beğenisine sunulmuştur. Oyun sahip olduğu animasyon ve grafik tasarımları ile sizleri farklı bir dünyaya adım atmanızı olanak sağlar. strateji oyunu güven ve hızlı şekilde indirmek istiyorsanız hemen en yeni strateji oyunu rise of civilization en güzel animasyonları sizlerin beğenisine sunulmuştur. Güncel antivirüs programları tarafından taranmış olan mükemmel oyunu hemen indir. Yepyeni grafik tasarımları ve olağanüstü animasyonları ile sizlerin beğenisine sunulmuştur.
Devamı
 • Yorumlar: 0
Tarih: 13-02-2019, 14:47
Gönderen: Admin61
En Populer Cocuk Doktor Oyunu Full Apk Hemen indir
Yepyeni En guzel Cocuk Oyunu Doktor Full Apk Hemen indir
Değerli anne babalar sizlere yepyeni Android çocuk oyunu doktor çocuk oyunu ile sizlere yepyeni ve güncel teknik özellikleri ile sunulmuştur.güncel teknik özellikleri ve sürümü ile sizlere sonra mı çocuk oyunu çocuklarımızı cep telefonlarında eğlenirken öğrenmenin tadını sizlere sunar.en yeni ve en güzel tıp bilgilerini basit olarak çocuklarımıza aktaran bu mükemmel oyunu hızlı ve güvenli şekilde indirmek istiyorsanız indiriyorum net internet sitesi en güzel çocuk doktor oyunu full apk indir. Oyun içerisinde bulunan yepyeni HD görselleri ile full versiyon olarak sizlere sunulan bu mükemmel oyunda hastalıklarla nasıl mücadele edilir bebek bakımı diş fırçalama eğitimi tuvalet eğitimi ve daha birçok konunun işlendiği bu mükemmel oyunu hemen indir. Güncel antivirüs programı tarafından taranmış olan bu hızlı oyunu hemen indir.
Devamı
 • Yorumlar: 0
Tarih: 13-02-2019, 14:45
Gönderen: Admin61
En iyi Tank 1990 Tank Oyunu Full Apk Hemen indir
Populer Klasik Tank Oyunu Full Surum Hemen indir
Sevgili arkadaşlar klasik atari oyunları arasında yer alan tank 1990 oyunu ile tekrar tanışmak istiyor musunuz. Yepyeni teknik özellikleri ile Android cep telefonu APK versiyon a dönüşmüş olan bu mükemmel oyun babalarımızın ve amca larımızın annelerimizin çocukken oynadıkları en çok oyunlar arasında yer almaktadır.Muhteşem tank 1990 müziği ve etaplar arasında kıyasıya rekabet ile muhteşem bir oyun tutkusuna dönüşen en iyi tank oyunu tank 1990 full apk hemen indir. Hafızalarımızda silinmeyen muhteşem kalp 1990 oyunu ile etaplar arasında silah geliştirme Kalkan koruma ve daha birçok yeni özellikleri eski özellikleri ile birleştirerek sizlere muhteşem bir oyun ortaya çıkarmış bulunmaktayız.en güzel 1990 tank oyunu indirmek istiyorsanız hemen indiriyorum net internet site farkıyla hızlı ve güvenli şekilde full sürüm olarak full indir.güncel antivirüs programları tarafından taranmış olan bu mükemmel oyunu güvenli şekilde hemen indir.
Devamı
 • Yorumlar: 0
Tarih: 13-02-2019, 14:43
Gönderen: Admin61
En Yeni Metin 2 Anadolu Oyunu full Surum Hemen indir
Populer Strateji Oyunu Metin 2 Anadolu Oyunu Hemen Oyna
internet dünyasını kasıp kavuran muhteşem strateji oyunu Metin2 yepyeni güncel versiyonu Metin2 Anadolu ile siz değerli Android kullanıcılarının beğenisine sunulmuştur.cep telefonlarınızdan her an kolaylıkla oynayabileceğiniz Metin2 Anadolu oyunu siz değerli Android kullanıcılarına tamamen ücretsiz olarak sunulmuştur. Güncellenen oyun içerisinde birçok yeni özellik kahramanlarınızı birçok ek savunma ve saldırı özellikle eklenmiştir. sizler de en güzel yeniliklerden hemen yararlanmak istiyorsanız Metin2 Anadolu full apk indiriyorum net indir. Mükemmel oyun kullanıcılarına ve oyunu misafir olarak oynayanları içerisinde bulunan özellikleri ile adeta oyuna aşık ediyor. Metin2 oyunu ile ilgili bütün öğrenmek istediğiniz her şeyi indiriyorum net internet sitesinden takip ederek öğrenebilirsiniz.
Devamı
 • Yorumlar: 0
Tarih: 26-01-2019, 12:17
Gönderen: Admin61
2019 En yeni Oyun Brawl Stars Son Surum Hemen indir
En Guncel Yeni Oyun Brawl Stars Full Surum indir
Genç arkadaşlarımızın en çok oynanan oyunlar arasında üst sıralarda yer alan Brawl stars yepyeni güncel versiyon hile siz değerli Android tutkunlarının beğenisine sunulmuştur. Oyun dünyasına çok farklı bir ses getirecek özelliklerle güncellenen sürümü sizlerin heyecanla ortak olmayı bekliyor. 15 tatilde derslerinizi bitirdikten sonra eğlenceli vakitler geçirerek arkadaşlarınızı yeteneklerini izle alt etmek istiyorsanız hemen bu muhteşem oyunun en son sürümünü hemen indir.yepyeni ve en güncel versiyonu ilk olarak indiriyorum net internet sitesinde siz değerli Android kullanıcılarına ücretsiz olarak sunulmuştur. Oyunu sahip olduğu canlı ve HD grafikler ile cep telefonlarınızı ve tabletlerin izin özellikleri elverdiği süreceğiz oyunun görüntü kalitesini en üst seviyede yaşayabilirsiniz. Bu muhteşem oyunu bedava olarak hemen en popüler android indirme sitesi olan indiriyorum net internet sitesinden hızlı ve güvenli şekilde indirebilirsiniz.
Devamı
 • Yorumlar: 0
Tarih: 24-01-2019, 13:11
Gönderen: Admin61
Populer Oyun Zula Hediye Silah Ve Oyun Hediyeleri Full Apk indir
En Cok Oynanan Savas Oyunu Zula Oyun Hediyeleri Full indir
Sevgili Android kullanıcıları tüm dünyanın peşinden koştuğun savaş ve strateji oyunu Zula en güncel versiyonu ile sizlerin beğenisine sunulmuştur bu muhteşem uygulama ile sizlerde Zula oyununda arkadaşlarınıza hediye göndermek ve oyun içerisinde kullanabileceğiniz hediye puan ve silahları almak istiyorsanız hemen Zula hediyeleri uygulamasını full apk indir.bu muhteşem oyun içerisinde rakiplerine Üstün gelmek istiyorsanız oyun hediyeleri ile sizler de yepyeni ve son teknoloji silahları ilk siz kullanın ve rakiplerinizden bir adım önde olun. Tamamen sizlere özel yapılan bu uygulama siz değerli Android kullanıcılarına ücretsiz olarak sunulmuştur.sizler de bu muhteşem oyunu tüm hediyelerinden ücretsiz olarak faydalanmak istiyorsanız hemen okula hediyeleri uygulaması full apk indir.güncel antivirüs programları tarafından taranmış olan bu uygulamayı güvenli şekilde hemen indir.
Devamı
 • Yorumlar: 0
Tarih: 31-12-2018, 16:33
Gönderen: Admin61
2019 Muhtesem Osmanlı Savas Oyunu Son Surum Full indir
2019 En Populer strateji Savas Oyunu Muhtesem Osmanlı Full Apk indir
Android kullanıcıları strateji oyun dünyasının yepyeni mükemmel oyunu muhteşem Osmanlı savaş ve strateji oyunu yenilenen güncel versiyonu ve özellikleri ile siz değerli Android kullanıcılarının beğenisine sunulmuştur.sizlerle bu muhteşem oyunu kolaylıkla cep telefonunuza indirin hemen stratejik hedeflerinizi belirleyin rakiplerinizi yenin. Kazandığınız savaştan sonra sizlerle yepyeni kaleler fethedebilir yeni askerler yetiştirebilir. Ve daha strateji oyunlarının en güzel ve en heyecan verici bölümlerini kolaylıkla geçebilirsiniz. Oyunumuzda Osmanlı imparatorluğunun kuruluş ve gelişme dönemlerini doyasıya yaşayabilir yeni ve en güzel zaferleri sahip olduğunuz stratejik yetenekleriniz ile yaşayabilirsiniz. Sizler de HD kalitede oyunumuzu oynamak istiyorsanız hemen muhteşem Osmanlı full apk oyna. Oyun ile düşmanlarınızın kalelerini fethedip sahip olduğu altınları alabilir ve bu altınlar ile yepyeni askerleri kaleler toplar ve daha bir çok sahip olmak istediğiniz Savaş ganimetleri sahip olabilirsiniz.oyunumuzu kolaylıkla oynayabilir nasıl oynayabilirim seçeneğiyle oyunumuzu oynamasını hemen öğrenebilirsiniz. Güncel antivirüs programları tarafından taranmış olan oyun siz değerli Android kullanıcılarına tamamen ücretsiz olarak sunulmuştur.
Devamı
 • Yorumlar: 0
Tarih: 26-08-2018, 22:58
Gönderen: Admin61
En Popüler Strateji Oyunu Fetih Taht Savaşları 2018 apk indir
Strateji Oyunu Fetih Taht Savaşları 2018 Hemen indir
Android cep telefonlarıyla strateji oyun severler için birebir olarak hazırlanmış olan 1453 fetih zaferi ile konu edilmiş bu dönemin grafik tasarımları bizzat sunulmuş olan oldukça güzel bir uygulama siz değerli ziyaretçilerimizin hizmetine sunuluyor. Bu güzel uygulama sayesinde o samanlarınızı eğlenceli bir şekilde geçirecek yeni yeni stratejiler oluşturarak dünyada bir çok kişiye meydan okuma şansını yakalaya bileceksiniz. Savaşan unsurların grafik tasarımları birebir oyun mühendisleri tarafından tasarlanmış olup uygulamada oldukça üstdüzey bir iş örneği Çıkarıldığını bizzat sitemiz yöneticileri olarak siz değerli ziyaretçilerimize belirtmek isteriz . Böylesi güzel bir uygulamayı sizde ücretsiz olarak cep telefonlarını za görmek istiyorsanız hemen sitemizin bu sayfasında bulunan aşağıdaki dosya ücretsiz olarak cep telefonlarınıza indirebilirsiniz .
Devamı
 • Yorumlar: 1
Tarih: 18-05-2018, 00:37
Gönderen: Admin61
Populer Ninja Savasi Stickman Legends Ninja Warriors Shadow War Full Apk indir
Yeni Ninja Oyunu Stickman Legends Ninja Warriors Shadow War Son Surum indir
Uzak doğu ülkelerinin en popüler oyunlar arasında yer alan Stickman Ninja yep yeni versiyonuyla Türkiye'de de yeni nesil oyunlar içerisinde en çok indirilen ve en çok oynanan oyunlar arasında bulunmaktadır. Oyun ile Sizlerde çok eğlenceli vakitler geçirip boş zamanlarınızda yeteneklerinizi geliştirebilirsiniz. Oyunun sağladığı hiz ve Teknik özellikler ile sizlerin oyun içersinde daha çok aktif olarak oyunu yaşamanıza olanak sağlar. Eğlenceli oyunumuz Stickman yenilenen en güncel versiyonu ile siz değerli Android kullanıcılarının beğenisine sunulmuştur. Süper oyun sizleri uzak doğu ülkelerinin en popüler oyun olan Ninja Warrior formatında sizlere heyecan dolu bir Android oyun sunar. Güncel antivirüs programları tarafından taranmis olan oyun güvenli şekilde hemen indir.
Devamı
 • Yorumlar: 0
Tarih: 14-05-2018, 22:25
Gönderen: Admin61
Online Kale Savasi Castle Crush Free Strategy Card Games Full Apk indir
Canli Kale Savasi Castle Crush Free Strategy Card Games Son Surum Hemen indir
Strateji oyunları kategorisinde yeni ve güncel oyunumuz Kale Savaşları en son sürümü hemen indir. Oyun içersinde sizlere verilen karakterler ve Krallık ile strateji yeteneklerinizi kullanarak savaşları kazanıp yepyeni silahlar ve Topraklar kazanabilirsiniz. Kazandığınız savasta elde ettiğiniz ganimetler ile Sizlerde ordunuzu ve kalenizi geliştirip güncelleyebilirsiniz. Profesyonel oyun tasarımcıları tarafından tasarlanıp güncellenen oyunumuz tanınmış oyun senaristleri ile bilindik strateji oyunlarının daha üst seviyelerinde yer almaktadır. Oyun sahip olduğu full HD görüntü performansı ile oyun oynarken siz değerli kullanıcılara muhteşem bir görsel şov sunar. Yepyeni sade arayüzü ile oyun oynarken Telefonunuzda ısınma ve donma problemleri yaşamazsınız. Sizlerle yepyeni bir strateji oyunu Kale Savaşları full apk hemen indir.
Devamı
 • Yorumlar: 0