» »
İNDİRİYORUM.NET
Popüler Konular
Oyunlar
Uygulamalar
Temalar
Zil Sesleri
Tarih: 3-06-2021, 15:02
Gönderen: Admin61
Corona Takip Hayat Eve Sigar Kasim 2020 Guncellemesi indir
Corona Takip Uygulamasi Hayat Eve Sigar 2020 Kasim Guncelleme indir
Cep telefonlarınızdan ücretsiz olarak indirebileceğiniz kolay şekilde Evet kodu alabileceğiniz Hayat eve uygulamasıyla etrafınızda ne kadar risk grubunda bulunduğunuzu Corona takip uygulamasıyla ücretsiz şekilde risk grubundaki bölgeleri takip edebilirsiniz birçok test Sizlere kolay şekilde haftalıkta nasıl mücadele edeceğiniz din nelere dikkat edeceğinizi Ayşe programlarını sizlere sunan Hayat eve sığar uygulaması 2021 güncel versiyonu hemen indir Sağlık Bakanlığı tarafından geliştirilen ve pazarlaması ve güncel verileri Sağlık Bakanlığı tarafından oluşturulan hayatevesığar uygulamasıyla günlük vaka sayılarını test sayılarını ve bir çok merak ettiğiniz konular hakkında detaylı ve doğru bilgiyi sizlere sunan güncel tutulan hayatevesığar 2021 cep APK hemen indir.
Devamı
  • Yorumlar: 2
Tarih: 29-04-2020, 08:43
Gönderen: Admin61
Saglik Bakanligi Anlik Corona Takip Uygulamasi Hayat Eve Sigar Uygulamasi indir
Corona Takip Uygulamasi Hayat Eve Sigar Cep Telefonu indir
Sevgili arkadaşlar tüm dünyayı etkisi altına alan de ülkemizde de oldukça etkili olan Corona virüsü tehditlere karşı sağlık bakanlığı tarafından oluşturulan hayat uygulaması 2020 güncellemesi ücretsiz hemen indir.cep telefonlarınızdan coronavirüs tehdidine karşı bilinmesi gereken tüm bilgileri sizlere sunan ve sizlere müthiş bir özelliği sunan hayat evet var uygulaması çevrenizde gruplarını ve bulunduğunuz sonunda corana riski taşıyan hastaları sizlere renklendirme seçenekleriyle sunulan en popüler ve en yeni bilgilendirme uygulaması ücretsiz hemen indir. Uygulama ile ilgili erak ettiğiniz tüm detayları ve öğrenmek istediğiniz tüm cevapları sigara yorumlar kısmında bulunan seçenek ile bizimle iletişime geçerek hızlı şekilde bilgilendirmeleri yapıyoruz. En yeni alırız haberlerine ve salgın da mücadelede dikkat edilmesi gereken tüm detayları sizlerle paylaşan popüler uygulaması ücretsiz indir.
Devamı
  • Yorumlar: 1
Tarih: 5-04-2020, 14:14
Gönderen: Admin61
Saglik Bakanligi Online Korona Virus Test Uygulamasi indir
Covid-19 Korona Online Virus Test Uygulamasi Hemen indir
Sevgili arkadaşlar sizlere sağlık bakanlığı tarafından hazırlanan online Corona test uygulaması ile sizler için kısa ve küçük bir Corona testi uygulaması sunuyor. Uygulama ile Corona test belirtilerini uygulama içerisindeki sorular ile cevaplayarak sağlığınızla ilgili küçük bir test yapabilirsiniz. Testi bitirdikten sonra sizlere sonuçlar ile ilgili bilgi verilerek yapmanız gereken üfleme sunuyor. Uygulama içerisinde yapılan test ile çok kritik konularda sizlere sorular sorulmaktadır. Sorulara örnek verecek olursak. Yüksek ateşimiz var mı. Boğaz ağrınız var mı. Halsizlik belirtileri var mı. Sağlıkla ilgili detaylı bir soru taraması yapılmaktadır. Vereceğiniz cevaplara göre farklı kombinasyonlar üzerinden sizlere yeni sorular yönetilmektedir. Sağlık problemlerini olduğunu düşündüğünüz sorulardan sonra en son hastaneye ne zaman gittiniz. Hastane personeli sağlık çalışanlarımız ile en son temasımız ne zaman oldu. Kritik sayılabilecek bölgelerden gelen insanlar ile temasımız oldu mu. Çevrenizde Corona test sonuçları pozitif çıkan vaka bulunuyor mu gibi birçok detaylı test soruları bulunmaktadır.sonuçlara göre sizlerin en yakın hastaneye başvurmanız veya evinizde 14 gün karantinaya alınmanız gibi çeşitli sonuçlar ortaya çıkarmaktadır. Ülkemizde yetkililer tarafından gerekmedikçe sokağa çıkmayın uyarısı sık şekilde tekrarlanmaktadır dizlerde bu hastalıkla mücadelenin en etkili yolunun sıfır temas olduğunu düşünerek sizlere indiriyorum dedi ailesi olarak evde kalın uyarısı yapıyoruz. Bu süre içerisinde sizlere sunduğumuz oyun uygulama ve teknolojik destek yapılan alanlardan hiçbir ücret talep edilmeyecektir. indiriyorum net internet sitesini takip ederek en güzel oyunları ücretsiz şekilde kullanabilirsiniz.
Devamı
  • Yorumlar: 0
Tarih: 3-04-2020, 16:39
Gönderen: Admin61
Saglikli Yasam Uygulamasi Su icme Hatirlatici Apk indir
Populer Su icme Hatirlatıcı Uygulamasi indir
Arkadaşlar sizlere mükemmel bir sağlık uygulaması olan su içme hatırlatıcı 2020 uygulaması ile cep telefonlarınızdan su içmeyi hiçbir zaman unutmayacaksınız.tüm dünyayı etkisi altına alan ve oldukça Büyük bir risk oluşturan coronavirüs tehdidine karşı uzmanlar tarafından evden çıkmama uyarısı yapılmaktadır. Bu ürüne karşı vücudumuzun bağışıklığını kazandırmak hastalığa karşı en etkili çözümlerden bir tanesi olan bol vitamin tüketmek ve bol sıvı tüketimi olarak göze çarpmaktadır.tüm uzman doktorlar tarafından insanın su ihtiyacının günlük 2 litre olduğu söylenmektedir.şu an düşündüğünüzde acaba bu miktarı günlük olarak karşılayabiliyor muyuz vücudumuza ihtiyacı olan suyu yeterince verebiliyor muyuz tüm bu sorularınızın cevabını merak etmeden mükemmel bir uygulama ile cep telefonlarınızdan hemen öğrenmek sizlere analiz özelliği ile günlük su tüketiminizi hangi saatler arasında ne kadar su tüketiminizi detaylı olarak sunan ve su içmeniz gerektiğini sizlere hatırlatan mükemmel sağlık uygulaması hatırlatıcı hemen indir.en güzel ve sağlıklı yaşam koşullarını oluşturmak için bol su tüketimine önemle vurgu yapılmaktadır.sizin belirleyeceğiniz dakikalar ve saatler ile size özel olarak ne kadar su içmeniz gerektiğini hatırlatan günün sonunda sizlere detaylı Bir analiz raporu sanan en güzel Android su hatırlatıcı uygulaması APK hemen indir. Bu güzel uygulamayı kullanmak ve cep telefonlarınıza kurmak çok kolay.yapmanız gereken sadece su hatırlatıcı APK linkine tıklayarak uygulamaya cep telefonunuza indirmeniz.indiriyorum net ailesi olarak sizlere faydalı birçok cep telefonu uygulamasını ve teknolojik bilgiyi hızlı ve kısa sürede sunmaya gayret gösteriyoruz sizler de bizlere destek olmak amacıyla uygulamaların özelliklerini ve geliştirilmesini istediğiniz bölümleri yorumlar kısmında bulunan iletişim seçenekleri ile bizimle iletişime geçebilirsiniz. Sağlıklı günler dileriz.
Devamı
  • Yorumlar: 0
Tarih: 31-03-2020, 15:31
Gönderen: Admin61
Populer Su icme Hatirlatma Uygulamasi indir
Viruslerden Korunmanin En Guzel Cozumu Su icme Uygulamasi indir
Sevgili arkadaşlar sağlık uygulamaları hakkında size detaylı bilgiler vermeye ve en güzel sağlık uygulamalarının en yeni güncellemeleri paylaşmaya devam ediyoruz. Bu hafta sizlere virüslerden korunmanın en güzel çözümü olan sağlıklı yaşamın temel kaynağı su içme hatırlatıcısı uygulaması hakkında detaylı bilgiler vermeye devam edeceğiz.uygulama ile sizler de günlük yaşamın getirdiği telaş içerisinde hayatımızın en temel enerji ve besin kaynağı olan vücudumuzun üçte ikisini oluşturan su içmenin önemi ile nelere yol açtığı veya su içmemenin nelere yol açacağını detaylı şekilde anlatacağız.birçok uzman doktor ve profesör tarafından virüs ve mücadelenin en etkili yollarından bir tanesi olan bol sıvı tüketiminin ısrarla tavsiye ediyor ve günde en az 2 defa meyve tüketimi konusunda ciddi şekilde uyarılar yapılmaktadır. Su içmenin insanlar arasında herhangi bir zorluğu ve kısıtlaması bulunmamaktadır. İnsan vücudu en az 2 veya 2.5 litre civarında suya ihtiyaç duymaktadır. Geriye dönüp düşündüğünüzde ihtiyacını günlük olarak ne kadarını karşılıyorsunuz veya vücudumuza bu suyu verebiliyor musunuz. Tüm bu soruların cevabını şu an zihninizde canlandırıp olumsuz bir sonucu ulaştığını düşünüyorum. Yapılan araştırmalar sonucunda insanların neden su içmediği konusunda temel konu hayatın telafisi içerisinde su içmeyi unuttuklarını belirtmektedirler.Yapılan bu uygulama ile sizlere su içmeyi istediğiniz zaman aralıklarında hatırlatma özelliği ile cep telefonlarınıza uyarı olarak sizlere sunulmakta. Ayrıca içtiğiniz su miktarını sizlere grafiksel ve animasyon tasarımları ile anlatan ne kadarını karşıladığını zı detaylı şekilde sunan haftalık aylık günlük çizer kadar ile takibinizi mükemmel şekilde devam ettiren en güzel hatırlatıcı uygulaması ücretsiz indir. Teknolojinin gelişmesiyle akıllı saatlerin kullanımı ve insanlar tarafından hayatının bir parçası haline dönüşmesi gerçekleşmiştir. Cep telefonuyla akıllı saatlerinizi bağladığınız zaman saatlerinizi gelecek bildirimler uygulama içerisindeki bildirim sekmelerini açık pozisyonu getirdiğiniz durumlarda su içme hatırlatıcı akıllı saatinize ikazlar göndererek Cep telefonlarınız yanınızda olmasa daha iyi hatırlatırız akıllı saatleriniz de sizleri uyarmaya devam ediyor. En güzel ve en yeni sağlık alanındaki gelişmeleri sizler için takip edelim en yararlı uygulamaları sizlere sunmaya devam ediyoruz. Uygulama ile ilgili merak ettiğiniz konulara veya internet sitemizde yayınlanmasını istediğiniz güncel uygulamalı oyunları bizimle yorumlar seçeneği ile iletişime geçerek paylaşabilirsiniz. Sağlıklı günler diliyoruz.
Devamı
  • Yorumlar: 0
Tarih: 30-03-2020, 23:11
Gönderen: Admin61
Evde Saglikli Yasam Egzersizleri Uygulamasi indir
Populer Ev Egzersizleri Uygulamasi 2020 indir
Sevgili Android sizlere yepyeni sağlıklı yaşam ev egzersizleri uygulamasıyla yeni nesil sağlık teknolojisi uygulaması seçilen ve tüm diyetisyenler ve spor hocaları tarafından öğrencilerine tavsiye edilen mükemmel ev egzersizleri uygulaması 2020 güncellemesi hemen indir. Bu güzel uygulama ile ev ortamında sağlık ve spor ile ilgili en temel bilgileri bağışıklık sistemini güçlendirecek besinleri ve sağlıklı yaşam için gerekli olan günlük spor ihtiyacınızı dengeli olarak sizlere aktaran profesyonel hocalar tarafından tasarlanmış ev egzersizleri spor uygulaması ücretsiz hemen indir.2020 yılında yaşadığımız dünya çapındaki salgın dolayısıyla yetkililer tarafından birçok insan evlerinden çıkmaması konusunda uyarılıyor.birçok spor salonu kapılarını kapatmış durumda ve sosyal mesafeyi koruma adı altında yeni bir uygulama hayata geçirilmiştir.yapılan mı uygulamalar ile insanların spor alışkanlıkları sil baştan değişikliğe uğramıştır. Toplu yapılan sporların tamamen yasaklanması ondan sonra sağlığımız için ve dürüst tehdidine karşı alacağımız önlemler için bireysel spor büyük bir önem kazanmıştır. Evimizde fiziksel ve ruhsal olarak kendimizi iyi hissetmek sağlıklı yaşamın en temel kanunlarından bir tanesi olan sporu aksatmamak için profesyonel hocalarımız tarafından hazırlanan ve ev ortamında günlük kullandığımız ev aletleri ve kişisel eşyalarımızı nasıl spor yapabiliriz nasıl sağlıklı gelişim gösterebiliriz sorularınızın bütün cevaplarını ev egzersizleri uygulaması ile ücretsiz hemen indir. Ev egzersizleri uygulaması içerisinde yer alan evinizdeki küçük bir havlu veya evinizde bulunan tabure ile mükemmel spor egzersizleri gerçekleştirebilir ve popüler spor aktivitelerine bireysel olarak katılabilirsiniz. Yeni nesil spor egzersizleri uygulaması ile tüm dünyada bireysel aktivite haline gelecek güzel uygulamayı ilk siz indirimli kullanmak için hemen ev egzersizleri uygulaması cep apk full indir.Uygulama ile ilgili tasarımcılar tarafından konuşulan birçok yenilik ve uygulamanın ücretli olması konusunda teklifler bulunmaktadır.insanların yaşam koşulları değiştiğinden dolayı bu tarz uygulamalar gelecekte çok daha büyük öneme sahip olacağından cep telefonlarınızda indirilmiş vaziyette bulunmasında büyük fayda bulunmaktadır. Ben seni bu uygulamayı gelecek hafta veya gelecek haftalarda ücretli kategorisinde yer alan uygun var arasında bulunmadan hemen indir.
Devamı
  • Yorumlar: 0
Tarih: 28-03-2020, 22:29
Gönderen: Admin61
Populer Ates Olcme Uygulamasi Pro Apk indir
En Dogru Atesolcer Apk indir
sevgili arkadaşlar sizlerin Türkiye'nin en çok indirilen ve beğenilen cep telefonu ateş ölçme uygulamasıyla yepyeni bir teknik özellik sunuyoruz. 2020 yılının en çok beğenilen uygulamaları arasında yer alan be son salgınla beraber en çok ihtiyaç duyulan uygulamalar arasında yer alan cep telefonu ateş ölçer uygulaması ile mükemmel bir teknik özelliğe sahip olabilirsiniz.en çok sevilen ve en çok indirilen uygulamalardan bir tanesi Ateş olacak uygulaması Google play ve birçok Android platform da ücretsiz olarak yer almaktadır. Android telefonlarda sizlere en son teknolojik gelişmeleri takip ederek hazırlanmış olan uygulamalardan haberler vermeye ve bu uygulamalar hakkında bilgiler edinmeye devam ediyoruz. Tüm dünyayı etkisi altına alan Türkiye'de gün geçtikçe etkisini arttıran coronavirüs en belirgin belirtilerinden bir tanesi olan Ateş sendromunu kolay ve hızlı şekilde ölçmek ve takip etmek için en popüler cep telefonu uygulaması ateş ölçer 2020 hemen indir.yapılan güncellemeler ile bizlere birçok teknik özelliği sunan ne mükemmel bir altyapıyla güncel olayları takip etmek film öğrenmek için hemen indiriyorum net internet sitesini takipte kalın. Cep telefonu Android platformlarda sahip olduğu HD görsel içerikleri ve animasyonları takip sisteminde bulunan grafiksel anlatımlarıyla mükemmel bir performans gösteren yeni nesin ateş ölçme uygulaması ücretsiz indir.koruma virüs belirtileri arasında kuru öksürük yüksek ateş kendini gösteren belirtiler arasında yer almaktadır. Sizlerde bu belirtilere sahip olduğunu düşünüyorsanız sağlık Bakanlığı'nın coronavirüs hattı ile iletişime geçebilir kendinizi en yakın sağlık kuruluşuna ambulans vasıtasıyla götürebilirsiniz. Tüm yetkililerin de bize bildirdiği üzere virüsle en etkin mücadele sosyal mesafeyi korumak ve gerekmedikçe sokağa çıkmamak. Android uygulama ve oyun dünyasının en güncel verilerine bilgileri takip etmek ve ilk siz haberdar olmak istiyorsanız hemen indiriyorum net internet sitesi ve Facebook sayfasını takip edin.
Devamı
  • Yorumlar: 0
Tarih: 27-03-2020, 11:40
Gönderen: Admin61
Saglik Bakanligi Corona Virus Tablosu indir
En Guncel saglık Bakanlıgı Korona Virus Tablosu indir
Sevgili arkadaşlar sizlere Android uygulama dünyasının yepyeni uygulamalarını paylaşmaya ve en güzel teknolojik gelişmelerden haberler vermeye devam ediyoruz.coronavirüs vakalarının tüm dünyayı ve Türkiye'yi etkisini aldığın bugünlerde sağlık bakanlığı tarafından yayınlanan en güncel bilgileri takip etmek ve en yeni vakaların sayısını öğrenmek istiyorsanız hemen güncel olarak sizlere anlık veriler sunan ve sağlık bakanlığı tarafından resmi olarak hazırlanan coronavirüs güncel tablosu hemen indir. Türkiye'nin yanı sıra evrensel kullanıma da açık olan coronavirüs vaka tablosu İtalya Fransa Almanya Amerika gibi birçok ülkenin ne kadar virüs bulaşmış insan sayısı olduğunu güncel olarak sizlere sunar.tabloda ayrıca toplam virüs bulaşan insan sayısının yanı sıra iyileşen insanların sayısını ve tedavisi devam eden insanların sayısını da güncel olarak sizlere sunar.İnternet ortamında yalan yanlış birçok bilginin dolaştı bilgi kirliliğinin oldukça yoğun bir şekilde olduğu bu dönemlerde en güncel bilgileri doğru ve resmi olarak öğrenmek istiyorsanız hemen sağlık bakanlığı coronavirüs tablosu ücretsiz indir. Sizlerde Türkiye'nin hangi ilinde kaç vaka var nerede kaç iyileşen hasta var hemen öğrenmek için sağlık bakanlığı coronavirüs güncel tablosu indir.
Devamı
  • Yorumlar: 0
Tarih: 26-03-2020, 11:16
Gönderen: Admin61
Cep Telefonu Digital Ates Olcme Uygulamasi Digital Termometre Apk indir
Populer Digital Termometre Hemen indir
sevgili arkadaşlar ülkemizi ve dünyayı etkisi altına alan coronavirüs tehdidine karşı cep telefonlarınızdan kolaylıkla ateş ölçme uygulamasıyla vücut ısısınızı doğru ve etkili şekilde ölçebilirsiniz. Bu mükemmel uygulama kısa bir süreliğine ücretsiz olarak sunulmuş cep telefonlarınızdan vücut ısısını nasıl ölçüleceği ni detaylı şekilde anlatarak en güzel sağlık bilgilerine popüler uygulama ile hızlı şekilde ulaşabilirsiniz.yeni nesil uygulama teknolojisi kullanılarak geliştirilen her marka ve model Android cep telefonları tarafından kullanabilecek olan bu güzel uygulamayla yepyeni bir ateş ölçere sahip olabilirsiniz. İnternet ortamında çok yüksek fiyatlar ile satılan Ateş ölçerlerin fahiş fiyat uygulayarak zor ve endişeli süreçte vatandaşlarımızı mağdur etmektedir. Bu güzel uygulama ile cep telefonlarınızdan ateşimizin ne kadar yükseklikte dijital olarak sizlere sunan mobil uygulama ile ateşinizin ne kadar limit içinde veya dışında olduğunu sizlere grafiksel olarak sunar.2020 yılının en çok beğenilen mi indirilen ateş ölçme uygulaması seçilerek Android telefonlarda ön sıralarda yer alan birçok özellikleriyle teknolojinin imkanlarını içinde barındıran ateş ölçme uygulaması indir.günlük 3 günlük haftalık aylık ve yıllık olarak grafiksel ateşlerin izin ne kadar olduğunu sizlere sunan ve hafızasında tuttuğu bilgilerimiz ile sizleri Ateş anlamında mükemmel bir bilgi birikimine sahip olmanıza ücretsiz olarak sağlar. Popüler uygulama ile cep telefonlarınızdan ateşimizi ölçebilir ve bilgi sahibi olabilirsiniz. Dijital cihazları yanılma payı düşünülerek kendinizi kötü hissettiğiniz anda bu bilgileri doğruluğunu hiç düşünmeden en yakın sağlık kuruluşuna başvurmanız gerekmektedir. Sağlığınızla ilgili sizlere en detaylı ve doğru kesin bilgiyi doktorlarımız ve sağlık personelimiz sunacaktır. Sağlıklı günler geçirmeniz dileğiyle.
Devamı
  • Yorumlar: 0
Tarih: 26-03-2020, 11:16
Gönderen: Admin61
En Guzel Saglik Bilgi Uygulamasi Saglikli Gunler Apk indir
Cep Telefonu Saglik Bilgi Uygulamasi Pro Apk indir
sevgili arkadaşlar sizlere Android uygulama dünyasının yeni nesil uygulama teknoloji kullanılarak geliştirilen ve birçok sağlık bilgisini cep telefonlarınıza sunan en güzel sağlık teknoloji uygulaması hemen indir. Tüm dünyayı etkisi altına alan ve birçok ülkede olağanüstü durumlar oluşturan coronavirüs tehlikesine karşı en etkili çözüm yollarını sizlere sunan yapmanız gereken tüm detaylı bilgileri ücretsiz şekilde aktaran yeni nesil sağlık teknoloji uygulaması 2020 ücretsiz APK hemen indir.çok pratik bilgiler ile sağlığınıza nasıl korumanız gerektiğini web coronavirüs tehdidine karşı almanız gereken önlemleri detaylı şekilde anlatan her gün yeni bir ahlak bilgisi sunarak heyecan dolu bir atmosfer yaratan en güzel sağlık uygulaması ücretsiz indir. Uygulama içerisinde ilk yardım bilgileri sağlık yaşam şartlarını güzelleştirme aktiviteleri spor aktiviteleri beslenme alışkanlıklarını düzenleyen notlar birçok kullanım tarafından tam not alan en güzel sağlık teknikleriyle mükemmel bir uygulama sizleri bekliyor. İndiriyorum net ailesi olarak zor günlerinizde en güzel sağlık bilgileri ile yapmanız gereken tüm işlemlerin sizlere hızlı şekilde aktaran bu güzel uygulamayı hemen indir.
Devamı
  • Yorumlar: 0