» »
İNDİRİYORUM.NET
Popüler Konular
Oyunlar
Uygulamalar
Temalar
Zil Sesleri
Tarih: 16-01-2020, 20:09
Kategori: Apk Uygulama / Eğitim
Gönderen: Admin61
En Populer Yemek Tarif Uygulamasi Ardanin Mutfagi indir

Populer Yemek yarismasi Ardanin Mutfagi Yemek Tarif Uygulamasi indir
Türkiye'nin en çok beğenilen açılarından bir tanesi olan yaptığı programlar ile adından sıkça söz ettiren Arda'nın mutfağı yemek tarifi uygulaması güncel versiyon hemen indir.en güzel çorba tarifleri ve en popüler et yemekleri tarifleri 2020 güncel versiyonu ile hemen indir. Android uygulama platformları özel olarak hazırlanmış en güzel yemek tarifleri ile cep telefonlarınızdan sevdiklerinize mükemmel yemekler yapabilirsiniz. Birbirinden özel ve lezzetli tarifleri Arda'nın sizi özel mükemmel sadece size paylaşacağı bilgiler ile en güzel yemekleri yapabilirsiniz.Arda'nın size verdiği bilgiler doğrultusunda yaptığınız mükemmel yemeklerin resimlerinin fotoğraflarını sosyal medya platformlarından paylaşabilirsiniz.yemek yapmaya Yeni başlayan arkadaşlarımıza mükemmel yemek tarifleri korkmadan ve çekinmeden mutfağı korkusuz şekilde girmelerini sağlayacak en güzel marina yemek tarifleri ücretsiz hemen indir. Arda ile el ele verip mükemmel yemekler ortaya çıkarmakla sevdiklerinize en güzel misafir yemeklerini hazırlamak artık çok kolay. İnteraktif olarak sizlere mükemmel bir deneyim sunan Arda'nın mutfağı yemek tarifi uygulaması uygulama içerisinde menü seçenekleri ve hızlı arayüzüyle muhteşem bir performans sunar.menüler arasında çorba tarifleri et yemekleri tarifleri tavuk yemekleri tarifleri yöresel lezzetler ve daha birçok popüler dünya mutfağı yemekleri ücretsiz hemen indir.Arda'nın mutfağı yemek yarışmasıyla ünlenen programı uygulama formatında indirmek ve mükemmel yemekler ortaya çıkarmak için Arda'nın mutfağı hemen indir. İnternet dünyasına özel olarak sunulan kış türlüsü çorbası ile hasta olan arkadaşlarınıza ve sevdiklerinize mükemmel şekilde iyileştirebilirsiniz sürekli güncellenen ve kendini yenileyen yemek tarifleri ile en güzel yemek tarifi uygulaması Arda'nın mutfağı 2020 cep APK indir.kış türlüsü yemeğinin nasıl yapılacağını malzemelerin miktarını nelere dikkat edeceğinizi detaylı şekilde anlatan mükemmel uygulama ücretsiz indir.uygulama kullanıcılara özel olarak hazırlanmış mı daha önce hiçbir yerde denenmemiş mükemmel balkabağı cheesecake tarifi ile sevdiklerinize daha önce tatmadığı lezzetleri güvenle sunabilirsiniz. Uygulama içerisinde sizlere sunulan görseller HD kalite çözünürlükte olup uygulamayı mükemmel seviyelerde kullanabilirsiniz.yemek tariflerinin resimlerini profesyonel fotoğrafçılar tarafından full HD olarak sizlere sunan ve mükemmel şekilde göze hitap eden en yeni yemek tarifleri uygulaması Arda'nın mutfağı ücretsiz indir.
Devamı
  • Yorumlar: 0
Tarih: 12-01-2020, 09:07
Kategori: Apk Uygulama / Eğitim
Gönderen: Admin61
En Guncel Ortaokul Takdir Tesekkur Hesaplama Uygulamasi indir
2020 Guncel Hesap Takdir Tesekkur Hesap Uygulamasi indir
Android uygulama dünyasının en popüler uygulamalar arasında yer alan tüm Türkiye'nin beğenerek indirip kullandığı ortaokul güncel notlar takdir teşekkür hesaplama uygulaması ücretsiz hemen indir. İnternet dünyası son haftalarda en çok aranan ve en çok indirilen uygulaması seçilen ve popüler uygulamalar arasında 1. Sırada olan ortaokul takdir-teşekkür hesaplama uygulaması 2020 indir. 2020 yılı güncellemesi yapılarak sorulan mükemmel hesap uygulaması kolay şekilde 4sınıf 5sınıf takdir teşekkür ortalamanızı sunar. En doğru şekilde anne babalarınıza takdir veya teşekkür alabildiğiniz müjdesini vermek ister misiniz. Hemen ortaokul takdir-teşekkür hesapla uygulaması güncel APK indir. Türkiye'nin en hızlı 8. Sınıf takdir teşekkür hesaplama uygulaması ile cep telefonlarınızdan ortalama notlarımızı ve ortalama puanı nedir doğru şekilde öğren. Uygulamanın kullanım şeklini aşağıdaki videoda sizlere sunuyoruz. Notlarınızı sisteme giriş yaparak ortalama puanınızı Türkçe matematik fen bilgisi ingilizce beden eğitimi ve daha sınıfınızda ilgili derslerinizin notlarını kolay şekilde sisteme giriş yaparak hemen ortalama öğren. Öğrenmiş olduğunuz ortalama ile takdir teşekkür hesabını otomatik olarak sizlere sunar. Değerli veliler çocuğumuzun dönem sonu karnesinde takdir veya teşekkür alabildiği notları hemen uygulamaya giriş yap heyecanlı bekleyişi son ver. Takdir müjdesini hemen öğren. Çocuğumuzun başarıyla dönem sonunu takdir alarak tamamlamasını hemen öğrenmek için 2020 takdir teşekkür hesap APK indir. Profesyonel olarak uygulama tasarımcıları tarafından hazırlanan bu mükemmel uygulamayı tüm Veli öğretmen ve öğrencilerimiz güvenle kullanabilir. Daha önce hiçbir yerde bulamayacağınız uygulama teknolojisinin en son güncel hali ile sizlere sunulan takdir teşekkür hesaplama uygulaması 1. Dönem indir. Dönem sonu başarılarınızı ailenize müjdelemek artık çok kolay. Öğrencilerinizin takdir teşekkür hesaplamalarını yapmak artık çok kolay. Çocuğunuzun başarılarını heyecanla cep telefonlarınızdan kolayca öğrenmek için hemen takdir teşekkür hesap uygulaması indir. Değerli veliler karne hediyelerini ve tatil planlarınızı önceden hazırlayıp sürpriz yapmak istiyorsanız hemen ortaokul takdir teşekkür hesap uygulaması indir.
Devamı
  • Yorumlar: 0
Tarih: 12-01-2020, 09:06
Kategori: Apk Uygulama / Eğitim
Gönderen: Admin61
Populer internetsiz Ayt Tyt Soru Bankasi Calisma Uygulamasi indir
internetsiz Tyt Ayt Konu Anlatim Soru Cozme Uygulmasi indir
sevgili öğrenciler sizlere internet dünyasının çok popüler bir uygulaması olan eğitim dalında beşyıldız baş ağrısına sahip olan tyt ve AYT konu anlatım uygulaması soru çözme ve test deneme uygulama seçenekleri ile Türkiye'nin en çok beğenilen ve en çok indirilen eğitim uygulaması tyt AYT konu anlatım hemen indir. Uzman öğretmenler tarafından hazırlanan soruların çözümleri konu anlatımları ve birçok sürpriz seçenekleriyle tyt AYT konu anlatım ücretsiz hemen indir.2020 yılının en çok beğenilen ve indirilen en popüler eğitim uygulaması olan matematik türkçe fizik kimya biyoloji ve birçok alan derslerini içerisinde barındıran mükemmel tyt AYT 2020 güncel versiyon hemen indir. Öğrencilerimizin teknoloji ile içiçe olduğu 2020 yılında cep telefonlarını ders çalışma soru çözme videolu soru anlatım teknikleri için kullanmak uygulama ile artık mükemmel. Uygulama yorumlarında mükemmel geri dönüşler ve geri bildirimler sağlanmıştır. Kullanan öğrencilerimizin destekleri ve önerileri ile uygulama geliştirme ve güncellemeleri anlık olarak yapılmaktadır. Matematik konu anlatımı alan dersleri soru çözümleri ücretsiz hemen indir.uygulama içerisinde çözüm seçenekleri ile cep telefonlarınızda sorunun üzerine çözüm yapma fırsatı sunar.öğretmenlerinize Facebook WhatsApp gibi birçok uygulama yoluyla sorularınıza cevap alabilirsiniz.öğretmenler tarafından en çok tercih edilen uygulamalar arasında yer alan tyt AYT konu anlatım soru çözüm uygulaması 2020 cep apk full indir.
Devamı
  • Yorumlar: 0
Tarih: 12-01-2020, 09:05
Kategori: Apk Uygulama / Eğitim
Gönderen: Admin61
Veli Not Ogrenme Uygulamasi Lise Ortaokul indir
En Guncel Anlik Veli Not Ogrenme Uygulamasi Hemen indir
Türkiye'nin en çok beğenilen ve kullanılan eğitim uygulaması olarak seçilen 2020 güncellemesi ile birçok yenilik ve teknik özelliği geliştirilen Veli Bilgi sistemi 2020 güncel APK hemen indir. Milli eğitim bakanlığı tarafından resmi olarak hazırlanan ve güncellemeleri milli eğitim bakanlığı tarafından yapılan güvenli Veli Bilgi sistemi uygulaması ile öğrencilerimizin notlarını günlük olarak takip edebilir. Çocuğumuzun sınav notlarını cep telefonlarınıza mesaj olarak gelmesini istiyorsanız Veli Bilgi sistemi 2020 güncel APK hemen indir. Sisteme giriş yapabilmek için velisi olduğunuz öğrencimizin okulunu ziyaret edip idare bölümünden hocalarımızın sizlere verdi şifreler ile sisteme giriş yapabilirsiniz. Sisteme giriş yaptığınız cep telefonlarına günlük olarak çocuğumuz okula gelmiyorsa devamsızlık yapıyorsa akşam okul idareleri tarafından sisteme girilen devamsızlık durumu cep telefonlarınıza anlık olarak mesaj iletir. Bu sayede çocuğumuzun o gün okula gidip gitmediğini devamsızlık durumunu hemen takip edebilirsiniz. Aksi bir durumda çocuğumuzla ilgili problemleri hızlı bir şekilde çözüme kavuşturabilirsiniz. Öğretmen öğrenci veli okul iletişimini güçlü şekilde bağlayan ve Veli öğretmen ilişkisini öğrenci takip sistemini mükemmel seviyede organize eden uygulama ile çocuğumuzun başarısını arttırabilirsiniz. Not takip sistemi öğretmenlerimizin sisteme giriş yapması ile cep telefonlarınıza anlık olarak mesaj yolu ile sizleri iletilir. Gün içerisinde yapılmış olan bir sınavı öğretmenimizin sonuçları sisteme girmesiyle öğrencilerimizden önce sizler öğrenebilirsiniz. Çocuğumuz sınav notunu öğretmenlerimizden değil velilerimizin kendilerinden öğrenme olanağını sizlere sunar. Eğitim sistemimizde yep yeni geliştirilen bu uygulama ile öğrenci Veli ilişkisini sımsıkı birbirine bağlayan öğrencilerimize velilerimizin de mükemmel bir destek ile başarılarını arttıran popüler bir uygulamadır.notları hemen öğrenmek devamsızlık takibini güncel olarak yapmak çocuğumuzla ilgili problemleri hızlı şekilde çözmek için Veli Bilgi sistemi 2020 güncel versiyon hemen indir. 2020 yılı 1. Dönem sınav notları sonuçları hemen öğren. 1. Dönem takdir teşekkür alabiliyor muyum Veli Bilgi sistemi güncel öğren.
Devamı
  • Yorumlar: 0
Tarih: 9-01-2020, 19:41
Kategori: Apk Uygulama / Eğitim
Gönderen: Admin61
En Guzel Pasta Ekmek Tuzlu Kuru Pasta Tarifleri Uygulamasi Pastam Hazir Apk Hemen indir
Tatli Tuzlu Kurabiye Pasta Kek Tarifleri Uygulamasi indir
Türkiye'nin en çok beğenilen ve indirilen pasta ve kek tarifi uygulaması güncellenen 2020 yeni tarifleri ile Android uygulama dünyasına sunulmuştur. Android uygulama dünyası güncellenen uygulamalar kategorisinde yer alan günlük ve haftalık güncellemeleri ile sizlere yemek tarifleri ve güncel tatlı tuzlu kek pasta tarifleri sunan kendi Özgün tarifleri ile Türkiye'de tek olan tatlı tuzlu yemek tarifleri uygulaması 2020 hemen indir. Tatlı tarifleri kategorisindeki güncel tarifleri ile hanımların en çok tercih ettiği ve en çok beğendiği tatlı tariflerini tüm detayları ile ücretsiz olarak sunuyoruz.usta şeflerden hanımlara küçük diyorlar tatlıların nasıl muhteşem bir sanat eserine dönüştüreceklerini hız bir şekilde anlatıyor elemeli tarifleri ile sunuyoruz. 2020 yılının en güncel ve popüler tatlılarını hemen indir.uygulama içerisinde sunulan görseller ile HD kalite profesyonel çekimler yaptığınız tatlı ve tuzlu yemeklerini tatlılarını görünüm olarak en yeni ve en popüler şekilde sunuyoruz. Türkiye'nin en çok beğendiği tatlıları özelden kişisel yapım teknikleri ile sunuş şekilleri ile Android uygulama dünyasına sunuyoruz.tuzlu kurabiyelerin en çok beğenilen şekillerini ve şekilleri oluşturma tekniklerini videolu anlatım seçenekleriyle tuzlu kurabiye kategorisinde sunulmuştur. Türkiye'nin yeni trend kurabiyelerin den olan tatlı tuzlu karışım kurabiyelerini yeni tadım kategorisinde sizlere sunulmaktadır. Ünlü şeflerin profesyonel deneyimleri ile tasarlanmış damak tadına uygun şekilde kurgulanmış tatlı tuzlu kurabiye nasıl yapılır hemen indir. Bebek menüleri ile sizlere sunulan tarifleri ücretsiz hemen indir.
Devamı
  • Yorumlar: 0
Tarih: 12-12-2019, 16:25
Kategori: Apk Uygulama / Eğitim
Gönderen: Admin61
En Guzel Pdf Aof Cikmis Sorular Hemen indir
Acik Ogretim Fakultesi Pdf Format Cikmis Sorular Hemen indir
İnternet dünyasının en çok beğenilen ve en çok indirilen uygulamalar arasında yer alan bilgiye format ile açıköğretim fakültesi çıkmış soruları uygulaması hemen indir. En güncel versiyonu ile sizlere sunulan en kapsamlı ve geniş çıkmış sorular özellikleri ile açık öğretim fakültesi sınavlarında başarıyı yakalayabilirsiniz. Pdf formatında sizlere geçmiş yıllara ait çıkmış soruları hemen indir. Yeni versiyon güncel sürüm açıköğretim fakültesi çıkmış sorular uygulaması 2020 hemen indir.
Devamı
  • Yorumlar: 0
Tarih: 22-05-2019, 13:03
Kategori: Apk Uygulama / Eğitim
Gönderen: Admin61
En Guncel Acik Ogretim Fakultesi Cikmis Sorular pdf indir
Acik Ogretim Cikmis Sorular Hemen indir
Android cep telefonlarından açıköğretim çıkmış sorularını hızlı şekilde indirmek ve doğru yöntemleri kullanarak ders çalışmak geçmiş yıllara ait sorular ile ilgili en hızlı kaynağı ulaşmak istiyorsanız hemen açıköğretim tüm bölümler çıkmış sorular uygulaması full apk indir. Cep telefonlarınızdan hemen indir seçeneğiyle açıköğretim çıkmış sorular uygulamasını ücretsiz indir. İşletme fakültesi iktisat fakültesi iş güvenliği fakültesi ve daha birçok açıköğretim bölümünün çıkmış sorularını sizler ders çalışma sorusu olarak kullanmak ve doğru yöntemlerle ders çalışmak istiyorsanız hemen açıköğretim geçmiş yıllara ait sorular uygulaması hemen indir.
Devamı
  • Yorumlar: 0
Tarih: 22-05-2019, 13:03
Kategori: Apk Uygulama / Eğitim
Gönderen: Admin61
Anadolu Universitesi Online islem Uygulamasi indir
Anadolu Universitesi Ogrenci islem Uygulamasi indir
Anadolu üniversitesi online işlemler otomasyon uygulaması güncel 2019 versiyonu ile Anadolu üniversitesi öğrencilerinin kullanımına sunulmuştur. Cep telefonlarınızdan öğrenci işlemlerinizi hızlı ve güvenli şekilde gerçekleştirmek notlarınızı internet ortamından öğrenmek ve daha birçok öğrenci işlemlerini gerçekleştirmek ve yenilenen güncel teknik özelliklerden yararlanmak istiyorsanız hemen Anadolu üniversitesi öğrenci otomasyonu güncel işlemler uygulaması 2019 en güncel full indir. Açıköğretim öğrencilerinin de yararlanabileceği mükemmel uygulamaya artık ulaşmak çok kolay android platformlardaki en güncel versiyonu sizlere sunan Anadolu üniversitesi en güncel versiyon öğrenci otomasyonu online işlemler indir.
Devamı
  • Yorumlar: 0
Tarih: 12-04-2019, 09:39
Kategori: Apk Uygulama / Eğitim
Gönderen: Admin61
Ortaokul ingilizce Ders calisma indir
En Populer ingilizce Kelime Calisma Uygulamasi indir
Sevgili anne babalar değerli veliler ve çok kıymetli göz bebeğimiz öğrenciler sizlere ders çalışmaya yardımcı olacak sınırlarınızda başarıyı yakalayacaksınız Türkiye'nin en popüler ingilizce çalışma uygulaması ile karşınızdayız. Sevgili ortaöğretim öğrencileri ingilizce dersinde nasıl çalışacağınızı neler yapmanız gerektiğini derslerinde nasıl başarılı olacağını kolay İngilizce öğrenme ve kelime çalışması yapacağını öğrenmek istiyorsan hemen ortaokul ingilizce ders çalışma full apk indir.hayatımızın her anında olacak evrensel bir dil olan İngilizceyi küçük yaşlarda çocuklarımıza doğru şekilde öğretmek derslerine yardımcı olmak ve İngilizceyi sevdirmek istiyorsanız hemen ortaokul İngilizce ders çalışma uygulaması full apk indir.kolay anlatımı ile sizlere mükemmel bir İngilizce eğitim öğretim üstünün cep telefonlarınızdan oyun haricinde ders çalışmanın da keyifli bir şekilde nasıl yapıldığını öğrenmek istiyorsanız hemen İngilizce ortaokul ders çalışma uygulaması indir.yeni nesil uygulamalar ile çocuklarınız artık cep telefonlarını sadece oyun oynamak için kullanmayacak sizlerde çocuklarınızın derslerinde daha da başarılı olmasını sağlamak ve ep telefonlarına sadece oyun için kullanmaları engellemek istiyorsanız hemen Android oyun ve uygulama dünyasının en popüler uygulaması olan İngilizce cep telefonu ders çalışma uygulaması ortaokul hemen indir
Devamı
  • Yorumlar: 0
Tarih: 10-04-2019, 10:01
Kategori: Apk Uygulama / Eğitim
Gönderen: Admin61
Acikogretim Not Hesaplama Apk indir
En Dogru Acikogretim Not Hesaplama sistemi indir
Açık Öğretim sınavlarının yeni sisteme uygun olarak not hesaplaması yapan tek uygulama Şimdi en yeni versiyonu ile siz değerli öğrencilerimize sunuyoruz. Çalışmış olduğunuz derslerinizin not ortalamalarını ve harf notu karşılığını en kolay öğrenmenin yolu AÖF not hesaplama uygulaması indir. Öğrencilerimizin not hesaplarken en çok faydalanacağı hesaplama uygulamalarından olan uygulamamız yeni ve güncel versiyonu ile sizlerin beğenisine sunulmuştur. Genel muhasebe dersinin kredisini maliyet muhasebe dersinin harf notunu artık Hangisi Hangisi diye merak etmeye son. Sadece aldığınız ara sınav notunuzu ve final notunuzu yazarak ortalamanız otomatik olarak ortaya çıkaran Süper bir uygulama geliştirilmiştir. Aldığınız sınav notlarını uygulamamız içerisinde yazarak Sizlerde harf notunu özel en güncel ve en doğru şekilde öğrenebilirsiniz. Uygulamamızın menü seçenekleri sade tasarım olup yapmak istediğiniz Komutları kolaylıkla ulaşabilirsiniz. Uygulamamızın güncel Antivirüs taraması yapılmış güvenli şekilde indirme yapabilirsiniz.
Devamı
  • Yorumlar: 0