» »
İNDİRİYORUM.NET
Popüler Konular
Oyunlar
Uygulamalar
Temalar
Zil Sesleri
Tarih: 23-06-2021, 22:56
Kategori: Apk Uygulama / Eğitim
Gönderen: Admin61
Milli Egitim Bakanligi Veli Bilgi Sistem Uygulamasi Pro Apk indir
Populer Android Uygulamasi VBS Pro Apk indir
Arkadaşlar Milli Eğitim Bakanlığı tarafından uzaktan eğitim programları büyük bir özveri ile devam etmektedir öğretmenlerimizin ve Milli Eğitim Bakanlığı personellerimizin büyük fedakarlıklar sonucunda çocuklarımızın eğitimlerinin devam edebilmesi ve çocuklarımızın eğitim öğretim yıla yepyeni bir başlangıç yapabilmesi için velilerimize de büyük bir görev düşmektedir öğrencilerimizle ilgili tüm bilgilerin devamsızlık takip bilgileri bulundukları derslere katılıp katılmadıkları öğretmenlerimizin verdikleri notları çocuğumuzla ilgili Tüm detayları okullardan alabileceğiniz şifreler ile Veli Bilgi Sistemi üzerinde kolayca takip edebilirsiniz çocuklarımızın takibine öğretmenlerimizin yanısıra velilerin de büyük bir titizlikle bir dayanışma içerisinde olarak devam etmesi gerekmektedir çocuklarımızı bilgisayarın başına oturduk ne yaptıklarını kontrol etmeden öğretmenlerimizie iletişimlerini detaylı şekilde İncelemeden çocuklarımızı canlı ders programlarına katılımlarını takip etmeliyiz birçok başarılı proje içerisinde aksaklıkların olabileceği değerlendirildiğinde bu aksaklıkların beraber giderilerek çocuklarımızın eğitimlerine en üst seviyede almalarına öğretmenlerimizin üzerinde bulunan yüklerin veliler olarak paylaşmaması olanak sağlayan Veli Bilgi Sistemi uygulamasını ücretsiz olarak hemen indir.
Devamı
  • Yorumlar: 0
Tarih: 26-09-2020, 18:30
Kategori: Apk Uygulama / Eğitim
Gönderen: Admin61
Populer Canli Ders Uygulamasi Zoom Meting Pro Apk indir
En Populer Uzaktan Egitim Uygulamasi Pro Cep Apk indir
Sevgili arkadaşlar cep telefonlarınızdan uzaktan eğitim programları ile yepyeni bir deneyim yaşamak ve güvenli bir uzaktan eğitim programı ile tanışmak ister misiniz Tüm dünyanın büyük bir güvenli altyapı ile kullandı ve izinsiz hiçbir katılımcının bulunmadı ve birçok güvenle altyapı ile desteklenen dünyanın en çok tercih edilen eğitim canlı ders uygulaması Zoom meeting güncellenen yeni Pro versiyonu ile ücretsiz olarak hemen indir birçok kullanıcı tarafından olumlu not verilen ve oldukça başarılı bulunan zoom meeting uygulaması yenilenen Hadi arayüzü ve geliştirilen aktif ayar uygulamalarıyla kullanıcılara mükemmel bir kullanım keyfi sunar. Yenilenen Pro versiyonu ile birçok Öğretmenimiz ve öğrencimiz tarafından beklenen özelliklerini tanıtıma sunan Zoom uygulaması popüler birçok yeni nesil uygulama geliştiricisi ne sizlere sunulmuştur en güzel özelliklerinden bir tanesi olan Güvenlik altyapısıyla tamamen kişisel güvenliğinizi alakalı olan görüşmelerin izin kaydedilmesi ve yabancı kişiler tarafından takip edilmesine engel olan zoom meeting güncel 2020 hemen indir.
Devamı
  • Yorumlar: 0
Tarih: 25-09-2020, 14:32
Kategori: Apk Uygulama / Eğitim
Gönderen: Admin61
En Guzel Okuma Yazma Ogrenme Uygulamasi Apk indir
En Populer Okuma Yazma Ogrenme Uygulamasi Pro Apk indir
Sevgili arkadaşlar sizlere Android uygulama ve oyun dünyasına yepyeni uygulaması olan ve bir sınıfa yeni başlayan çocuklarımızın oldukça işine yarayacak mükemmel bir okuma yazma uygulaması ile Merhaba diyoruz çocuklarımızın uzaktan eğitim aldığı bu dönemde evde cep telefonlarınızdan kolay şekilde indirip ve uygulamayı kullanabileceği güvenli olarak desteklenen çocuklarımız için mükemmel bir yardımcı kaynak olarak tercih edilen okuma-yazma uygulamasıyla uzaktan eğitim müziği dijital olarak yardımcı kaynağı dönüştürücü öğretmenlerimizin ve veliler olarak bizlerin yükünü hafifletmektedir 2020 yılın en çok beğenilen ve tercih edilen eğitim-öğretim uygulaması arasında yer alan ve sahip olduğu mükemmel seviye grafik özellikleri ve sade ayarı arayüzüyle cep telefonlarımızın en çok tercih edilen uygulamalar arasında yer alacaktır indiriyorum ne olarak eğitim öğretim uygulamalarına uzaktan eğitim alınan bu dönemde ağırlık verilmekte olup sizlere ve çocuklarımıza yardımcı olabilecek bütün uygulama ve eğitici oyunları ücretsiz olarak sizlere sunuyoruz.
Devamı
  • Yorumlar: 0
Tarih: 7-05-2020, 14:51
Kategori: Apk Uygulama / Eğitim
Gönderen: Admin61
Populer Canli Ders Uzaktan Egitim Uygulamasi Adobe Connect Apk indir
En Yeni Canli Ders Egitim Uygulamasi Adobe Connect indir
sevgili arkadaşlar sizlere Android uygulama dünyasının yeni canlı ders uygulaması olan Adobe connect canlı ders uygulaması 2020 ücretsiz cepte APK hemen indir.öğretmenlerimizin ve öğrencilerimizin oldukça sık olarak kullandığı ve Android uygulama dünyasının en popüler canlı ders uygulaması olan 2020 güncellemesi hemen indir.birçok kullanıcı tarafından tam not seçilen ve indirilme sayıları kontrol edildiğinde mükemmel bir indirme sayısına sahip olan canlı dersi uygulamalarının HD video görüntü kalitesi ile 1. Sırasında yer alan Adobe connect canlı ders uygulaması ücretsiz hemen indir.
Devamı
  • Yorumlar: 0
Tarih: 7-05-2020, 14:51
Kategori: Apk Uygulama / Eğitim
Gönderen: Admin61
Ucretsiz Sesli Kitap Hikaye Masal Roman Okuma Uygulamasi apk indir
Online Sesli Kitap Okuma Uygulamasi 2020 indir
Cep telefonlarınızdan kolaylıkla indirebileceğiniz mükemmel kitap okuma uygulaması sesli kitap ücretsiz cep APK hemen indir. Çocuklarımıza hikaye okumak anne babalarımıza roman okumak artık çok kolay cep telefonlarında indireceğiniz kolay bir uygulama ile ücretsiz olarak sizlere sunulan sesli kitap okuma uygulaması gece uykudan önce rahatlamanızı stresli anlarınızda sizleri muhteşem bir rahatlama hissini sunan en güzel cep telefonu sesli kitap uygulaması indir.popüler birçok kitabı içerisinde barındıran ver mükemmel sanatçılar tarafından seslendirilen en güzel sesli kitap uygulaması pro apk hemen indir.
Devamı
  • Yorumlar: 0
Tarih: 18-04-2020, 10:45
Kategori: Apk Uygulama / Eğitim
Gönderen: Admin61
Populer Eba Canli Ders Uygulamasi Hemen indir
En Hizli Eba Canli Ders Uygulamasi Pro indir
Sevgili arkadaşlar sizlere tüm dünyanın heyecanla takip ettiği ve büyük bir titizlikle incelediği Eba canlı ders uygulaması hakkında detaylı bir bilgilendirme paylaşacağım.coronavirüs tehdidine karşı tüm dünyanın tedbirler sonucunda birçok ülkede okulları ara verilmiştir bu ara süresince birçok ülke eğitimlerini durdurma noktasına gelmiş ve eğitim alan çocukların eğitimleri yarıda kalmıştır.Türkiye gururla anlatacağım mükemmel bir sistem ile çalışan Eba canlı ders uygulamasıyla çocuklarımızın evden uzaktan eğitim yoluyla öğretmenleri ile buluştuğu mükemmel bir teknolojik altyapı ile desteklenen Eba canlı ders uygulaması ücretsiz olarak tüm öğrencilerimize sunulmuştur. Eba uygulaması ile tüm çocuklarımızın eğitimden gerek kalmadan ücretsiz olarak yararlanması amacıyla tüm operatörlerden çocuklarımızın cep telefonlarına ücretsiz internet sağlaması yapılmıştır. Uzaktan eğitim programları kapsamında canlı olarak öğretmenleriyle video konferans yolu ile derslerine katılım sağlayabilirler. Birçok ülke alt yapısı gereği bu uygulamaları hiçbir şekilde çalıştırılamıyor ülkemiz bütün bir teknik altyapı ile öğretmenlerin özverili çalışmaları ve iletişim kanallarını sürekli açık tutmalarıyla çocukları aileleri ile iletişim kurarak bu mükemmel programı anlatarak davet ediyor. Biliyor öğretmen işbirliği sayesinde çocukların ev ortamında anlık olarak takip edilmesi verilerin sağlık durumları çocukların sağlık durumları hakkında detaylı bilgilerin alınması ihtiyaçların olup olmadığı gibi birçok yönüyle çocuklarımızın takibi sağlanmaktadır.tüm dünyanın heyecanla takip ettiği bu sistemi oluşturan ve sistemin en önemli parçası olan öğretmenlerimizin özverili ve mükemmel çalışmalarıyla kusursuz şekilde idame ettirmektedir. Android ve bilgisayar tabanlı birçok seçeneği olan bu güzel uygulamayı ister cep telefonlarınızdan ister bilgisayarınızdan ücretsiz olarak indirip takip edebilirsiniz. Çocuklarımızın yaşadığımız bu zorlu dönemde bu süreçten en az etkilenmesini sağlamak ve psikolojik olarak destek olmak amacıyla her konuda öğretmenlerin izle platformlardan iletişime geçebilirsiniz.
Devamı
  • Yorumlar: 0
Tarih: 9-04-2020, 17:24
Kategori: Apk Uygulama / Eğitim
Gönderen: Admin61
Cep Telefonu Kutuphane Uygulamasi E Kitap Hemen indir
Online Kutuphane E Kitap Hemen indir
Android oyun ve uygulama dünyasının en çok beğenilen uygulama ve güncellemeleri ile cep telefonlarınıza sizlerle buluşmaya devam ediyoruz. Son günlerde popüler kitap okuma uygulaması olarak ön plana çıkan ücretsiz olarak PDF formatında birçok kitap Sunan kültür bakanlığı tarafından resmi olarak yayınlanan kitap okuma uygulaması APK hemen indir.
Cep Telefonu Kutuphane Uygulamasi E Kitap Hemen indir

Coronavirüs tehdidine karşı evde kal uyarılarına en güzel çözümlerden bir tanesi olan kitap okuma uygulaması tüm vatandaşlarımızın kullanması adına ücretsiz olarak sunulmuştur. En güncel uygulama ve oyun haberlerini indiriyorum net internet sitesinden hızlı ve kolay şekilde takip edebilir ve güvenli olarak indirebilirsiniz. Ücretsiz hemen cep telefonu e kitap uygulaması APK indir.
Devamı
  • Yorumlar: 0
Tarih: 3-04-2020, 16:19
Kategori: Apk Uygulama / Eğitim
Gönderen: Admin61
Giresun Online Matematik Ozel Ders Platformu
Giresun'da İlk Bilgisayar Destekli Özel Matematik Dersi Uzaktan Egitim Burada Hemen Ara
Değerli veliler sevgili öğretmenler tüm dünyada etkili olan salgın hastalık Corona virüse karşı resmi kurumlar tarafından alınan tedbirler ile eğitim-öğretime uzaktan online olarak devam edilmektedir. Çocuklarımız eğitim hayatına online olarak çeşitli uzaktan eğitim uygulamaları ile derslerine devam etmektedir. Çocuklarımızın desteğe ihtiyacı olduğunu düşündüğünüz matematik geometri gibi dersleri en temel düzeyden en yüksek seviyeye kadar profesyonel tecrübeli öğretmenlerimiz ile Giresun ve Trabzon bölgesinde online özel ders eğitime başlıyoruz. Birebir yüz yüze eğitimin yapılamadığı kritik günlerde sınavlara hazırlanan öğrencilerimizin eksik kaldığı konuları tamamlamak çözümünde zorlandığı soruları etkin çözüm teknikleri ile mükemmel video anladım yöntemi kullanarak full HD görüntü kalitesinde ve mükemmel ses düzeyi ile çocuklarımıza online eğitimi sunuyoruz. Online olarak iletişimin sürekli sağlandığı ve öğrencilerimiz ile sürekli soru cevap şeklinde diyaloğun kesilmediği birçok teknolojik cihaz ile desteklenen online video anlatım uzaktan eğitim programları ile mükemmel bir özel ders deneyimi sizleri bekliyor.sizlerde bu güzel imkanlardan yararlanmak için bizimle iletişime geçin. Tecrübeli uzman öğretmenlerimiz ile Giresun ve Trabzon bölgesinde profesyonel olarak ilk defa uygulanan bu güzel platform ile çocuklarımız destek eğitimlerini kusursuz şekilde almaları ve öğretmenleri ile mükemmel bir iletişim deneyimi yaşamaları için hemen matematik platformu ile hemen iletişime geçebilirsiniz.
Devamı
  • Yorumlar: 0
Tarih: 29-03-2020, 22:16
Kategori: Apk Uygulama / Eğitim
Gönderen: Admin61
Osym Aday islemler Uygulamasi 2020 Guncellemesi indir
Guncel Osym 2020 Aday islemler Uygulamasi indir
Sevgili genç arkadaşlar sizlere 2020 ÖSYM mobil uygulamasını güncel versiyonuyla merhaba diyoruz. 2020 yılında yapılan güncellemeler ve sınav sisteminde yapılan değişiklikleri anlık olarak takip etmek ve aday işlemlerine en güncel versiyon ÖSYM mobil uygulaması ile gerçekleştirmek için hemen 2020 güncel versiyon ücretsiz indir.coronavirüs tehdidine karşı ÖSYM ve milli eğitim bakanlığı birçok önlem almış okulların uzaktan eğitime geçme kararı ve sınavların ertelenme kararı devrim niteliğinde birçok karar içerisinde bulundurmaktadır. Üniversiteye hazırlanan genç arkadaşlarımızın bu dönemde bilgi kirliliğine maruz kalmadan yetkili makamlar tarafından detaylı açıklamaları öğrenmesi ve ÖSYM ile ilgili aday işlemlerini en doğru karardan gerçekleştirilmesi amacıyla ÖSYM 2020 Mobile uygulamasının güncellemesini ücretsiz olarak sizlere sunuyoruz. YKS ile ilgili hangi konuların kapsayacağı hangi dönemin sorumluluk konuları detaylı şekilde sizlere sunan ve duyurular kısmından ÖSYM'nin yayınladığı en yeni ve en güncel bilgileri buradan öğrenebilirsiniz. ÖSYM mobil uygulaması ile YKS YDS gibi ÖSYM yapmış olduğu sınavlara başvurularınızı kolaylıkla gerçekleştirebilirsiniz.ayrıca 2 yıllık yüksek okullardan mezun olan gençlerimizin 4 yıllığa tamamlama sınavı sayılan DGS sınavı ile ilgili merak ettiğiniz tüm işlemleri buradan ücretsiz olarak gerçekleştirebilirsiniz.yetkililerin gerekmedikçe sokağa çıkmayın uyarıların dan sonra online işlemler ve internet üzerinden yapılacak işlemler konusunda oldukça dikkat etmeniz ve bu konularda yetkili makamları takip etmeniz çok önemli. En güncel verileri ve bilgileri mobil işlemler uygulaması ile ücretsiz hemen indir.
Devamı
  • Yorumlar: 0
Tarih: 29-03-2020, 22:15
Kategori: Apk Uygulama / Eğitim
Gönderen: Admin61
Cep Telefonu Kelime Oyunu Kelime Yarismasi indir
Populer Kelime Oyunu Full Apk indir
Android oyun ve uygulama dünyasının en güncel kelime oyunu ve en popüler sıralamasında 1. Sırada bulunan ve sahip olduğu 6000 üzerindeki bölümü ile kelime oyunları arasında en çok etap bulunduran en güzel kelime oyunu ücretsiz hemen indir. 2020 güncellemesi ile yapılan birçok teknik değişiklik ve özellikler ile Türkçe kelime hafızanızı üst sıralara taşıyacak ve arkadaşlarınızla eğlenceli zamanlar geçirmenize olanak sağlayacak. Yeni yılın en çok tercih edilen popüler içeriği seçilen en güzel kelime oyunu cep APK hemen indir.en güzel ve en yeni kelime bilgisini cep telefonlarımız da sizler yaşamak istiyorsanız ücretsiz kelime oyunu hemen indir. Full HD kalite görüntü formatıyla renkli ve canlı animasyon içerikleriyle oyunu filtre mükemmel şekilde sunan en güzel kelime savaşı oyunu kelime yükleme hemen indir.güncel antivirüs programları tarafından taranmış olan bu güzel oyunun güvenli şekilde indirip cep telefonlarınızdan eğlenceli şekilde oynamak için indiriyorum net internet sitesini takipte kalın. Birçok insanın coronavirüs tehdidine karşı evinde kaldığı bu dönemde evlerimizde eğlenceli vakit geçirmenin en etkili yollarından bir tanesi olan kelime oyunu zihinsel olarak geliştirmekte ve moral motivasyonumuzu üst seviyelerde tutmaktadır. Daha önce duymadığınız Türkçe kelimeleri ve kalıpları bu mükemmel oyun ile hafızamıza yerleştirerek akıcı ve etkili konuşma masa yardımcı olacak birçok güzelliğe buradan ücretsiz ulaşabiliriz. Evimizde eşinizle ve çocuklarımızla sosyal bir ortam oluşturarak eğlenceli oyunlar oynayıp sıkıcı anılarımızı mükemmel keyif aldığımız popüler anlara çevirmek için hemen 2020m güncel kelime oyunu cep APK indir.
Devamı
  • Yorumlar: 0