» »
İNDİRİYORUM.NET
Popüler Konular
Oyunlar
Uygulamalar
Temalar
Zil Sesleri
Tarih: 16-02-2019, 08:15
Kategori: Apk Uygulama / Eğitim
Gönderen: Admin61
En Yeni Hikaye Uygulamasi Cocuk Hikayeleri 2019 Hemen indir
En Populer Egitim Uygulamasi Cocuk Hikayeleri Hemen indir
Değerli Android kullanıcıları en popüler android hikaye uygulamaları arasında yer alan çocuk hikayeleri güncel en güzel hikayeleri ile siz değerli Android kullanıcılarının beğenisine sunulmuştur.bu mükemmel uygulama ile sizlerle çocuklarımızı artık çok kolay şekilde hızlı olarak uyutabilir ve onların zihinsel ve bedensel gelişimlerine katkıda bulunabilirsiniz.en popüler çocuk hikayelerinin yer aldığı bu güzel uygulama ile sizlerle hem eğlenecek hemde öğrenerek çocuklarınızla beraber eğlenceli vakitler geçirebilirsiniz.yapmanız gereken sadece indiriyorum net popüler uygulama oyun sitesine takip edip güncel hikaye uygulamalarını hızlı ve güvenli şekilde indirebilirsiniz. Sizler de en değerli varlıklarımız çocuklarımızı güzel bir şekilde yetiştirmek ve onlara faydalı hikayeler okumak istiyorsanız hemen en güzel hikayeler full apk indir.
Devamı
 • Yorumlar: 0
Tarih: 22-11-2018, 13:47
Kategori: Apk Uygulama / Eğitim
Gönderen: Admin61
Diyanet isleri Baskanligi Resmi Kurban Rehberi Uygulamasi Full Apk indir
En Yeni Diyanet isleri Baskanligi Kurban Rehberi Uygulamasi Hemen indir
diyanet işleri başkanlığımız en popüler uygulamalarından olan resmi diyanet işleri başkanlığı kurban rehberi uygulaması full apk hemen indir.bu muhteşem bu uygulama ile siz değerli Android kullanıcıları kurban ile ilgili merak ettiğiniz bütün bilgileri buradan öğrenebilirsiniz.uygulama ile sizlerde çekmek istediğiniz adak kurbanları ne şekilde ve nasıl olduğunu nasıl dağıtımının yapılacağını kurbanın faziletini kurbanla ilgili aklınıza gelen bütün soruların cevabını uygulamamız ile bulabilirsiniz.kurbanın nasıl kesileceğini nasıl dağıtımının yapılacağını farzlarını vaciplerini kurbana dair bütün doğru ve dini bilgileri içeren bu uygulama siz değerli Android kullanıcılarına ücretsiz olarak sunulmuştur.sizlerde bu muhteşem uygulamanın özelliklerinden ve güzelliklerine yararlanmak istiyorsanız hemen ücretsiz olarak diyanet işleri başkanlığı resmi kurban rehber uygulamasına full apk hemen indir.uygulama siz değerli Android kullanıcılarına tamamen ücretsiz olarak sunulmuş olup güncel antivirüs programları tarafından tarandığını dan dolayı güvenli şekilde Gönül rahatlığıyla indirebilirsiniz.
Devamı
 • Yorumlar: 0
Tarih: 30-08-2018, 17:46
Kategori: Apk Uygulama / Eğitim
Gönderen: Admin61
Meb E Okul Veli Bilgilendirme Sistemi Full Apk indir
Cocuklarınızın Notlarını Ve Devamsızlıklarını Öğrenmek İçin Meb E Okul Vbs Son Sürüm indir
Milli Eğitim Bakanlığı'nın resmi uygulaması olan MEB eOkul Veli Bilgi Sistemi yenilenen güncel yenilenen sizlerin beğenisine sunulmuştur. Sizlerde bu güncel uygulama ile okula gitmeden öğrencinin notlarını ve devamsızlık bilgilerini kolaylıkla takip edebilirsiniz çocuğumuzun en güncel bilgiler yine bir Tık ile hemen öğrenin. Bu super uygulama ile sizlerle yepyeni özelliklerinden faydalanarak Çocuğunuzu takip edebilirsiniz. Veli Bilgi Sistemi okullardan alacağınız kodlar ile kolaylıkla çocuğunuzun bilgilerine ulaşabilirsiniz. Ders notlarını olduğu sınavları hemen akşam onu öğrenmek istiyorsanız hemen Veli Bilgi Sistemi full Apk indir. Bu muhteşem uygulama siz değerli Android kullanıcılarına ücretsiz olarak sunulmuştur.
Devamı
 • Yorumlar: 0
Tarih: 10-04-2018, 22:43
Kategori: Apk Uygulama / Eğitim
Gönderen: Admin61
2018 En Guzel Android Yemek Tarifleri Uygulamasi Nefis Yemekler Pisir Hemen indir
Sevdiklerinize Nefis Yemekler Pisirin Hemen nefis Yemekler Tarifi Full indir
Popüler android uygulaması nefis yemekler tarifi güncellenen yeni yemek tarifleri ile siz değerli Android kullanıcılarının beğenisine sunulmuştur. Uygulama ile sizlere de en güzel yemekleri yapabilirsiniz. Usta aşçıların tariflerinin düzenlenerek paylaşıldığı uygulama içerisinde Sizler de yepyeni ve en güzel yemek tariflerini nefis yemekler tarifleri full apk indir ile yapın. Ustaların püf noktalarını ve mutfağa özel sırlarını paylaştığı yeni uygulama yemek tarifleri APK indir. Uygulama içerisinde yaptığınız yemekleri paylaşabilir ve yemeklerin altına püf noktaları öğrenmek için yorumlar yazabilir yemeğinizin resimlerini uygulama içerisinde paylaşabilirsiniz. En güzel ve en yeni Yemek tariflerini hemen indir. Uygulama ile sevdiğiniz yemekleri favori seçenekleri ekleyebilir eklediğiniz bu favorileri kolaylıkla aramadan ulaşabilirsiniz. Filtreleme seçeneğiyle Akşam yemeğinde ne yapsam derdine artık son verin En sevdiğiniz yemeği sevdiklerinize kolaylıkla yap 2018 en güzel yemek tarifleri full apk hemen indir.
Devamı
 • Yorumlar: 0
Tarih: 10-04-2018, 22:31
Kategori: Apk Uygulama / Eğitim
Gönderen: Admin61
Diyanet isleri Baskanligi Resmi Kuran Sureleri Uygulamasi indir
En Guzel Android Resmi Kuran Sureleri Uygulamasi Son Surum indir
Android uygulama dünyasının en popüler Kur'an uygulamalari arasında yerini alan Diyanet İşleri Başkanlığı Kur'an sureleri uygulamaları yenilenen teknik özellikleri ve menü seçeneği ile sizlerin beğenisine sunulmuştur. Diyanet İşleri Başkanlığı tarafından geliştirilip güncellenen Kur'an sureleri uygulaması yeni sade arayüzü ve gelişmiş modern menü seçeneğiyle siz değerli Android kullanıcılarına sunulmuştur. Uygulama içerisinde mevcut bulunan Kur'an surelerini özelliği ile kolaysa dinleyebilir ve okuma özelliği ile full HD kalitede görüntü performansıyla kolaylıkla okuyabilirsiniz. Uygulama içerisinde bulunan teknik özelliklerle Sizler de okumak istediğiniz Kur'an suresini büyütme ve küçültme yaparak kolay şekilde görme imkanı sizlere sunulmuştur. Kolay menü seçenekleri kullanarak tasarlanan uygulama değerli kullanıcılarımızın gerçekleştirmek istediği seçenekleri kolaylıkla sonra muhteşem özelliklere sahip tek uygulamadır. Sizlerde güvenilir kaynaklardan Kur'an surelerini okumak öğrenmek istiyorsanız hemen Diyanet İşleri Başkanlığı Kur'an sureleri uygulaması full apk hemen indir.
Devamı
 • Yorumlar: 0
Tarih: 10-04-2018, 22:30
Kategori: Apk Uygulama / Eğitim
Gönderen: Admin61
Diyanet isleri Baskanligi Sure ve Dualar Uygulamasi Son Surum indir
Resmi Diyanet Sure ve Dualar Uygulamasi full Apk indir
Diyanet İşleri Başkanlığı tarafından geliştirilen güncellenen sure ve dualar uygulaması yepyeni teknik özellikleri ve giderilen hataları ile son sürümü hemen indir. En güzel sure ve dua okuma uygulaması yenilenen teknik özellikleri ile sizlerin beğenisine sunulmuştur. Sizlerde eksik düzeltilmesini Arzu ettiğiniz hafızanızı tazelemek istediğiniz sure ve dua okumalarınızı en doğru ve en güvenilir Diyanet İşleri Başkanlığı'nın sure ve dua uygulaması ile gerçekleştirebilirsiniz. 2018 en güzel sure ve dua uygulaması hemen indir. Dinimizin gereği olan sure ve duaları Doğru ve güvenli şekilde resmi yollardan doğru kaynaklardan öğrenmek istiyorsanız hemen Diyanet İşleri Başkanlığı'nın geliştirilip güncellediği sure ve dualar uygulaması full apk hemen indir.
Devamı
 • Yorumlar: 0
Tarih: 10-04-2018, 22:25
Kategori: Apk Uygulama / Eğitim
Gönderen: Admin61
 2018 Diyanet isleri Baskanligi Guncel Kuran Okuma Uygulamasi indir
Resmi diyanet isleri Baskanligi Kuran Okuma Uygulamasi Guncel indir
Android uygulama dünyasında yepyeni Kur'an okuma uygulaması ile sizlerle buluşuyor. Diyanet İşleri Başkanlığı'nın geliştirip güncellediği Kur'an okuma uygulaması siz değerli Android kullanıcılarını en çok tercih ettiği uygulamalar arasında bulunmaktadır. Uygulamanın teknik özelliklerinden bahsedecek olursak kolay menü seçenekleriyle uygulamayı kullanmak çok kolay. Sizlerde doğru ve kolay şekilde Kur'an okuma uygulamasına ulaşmak istiyorsanız Diyanet İşleri Başkanlığı Kur'an okuma uygulaması hemen indir. Uygulama sahip olduğum 1080p kalitede görseller ile uygulamayı kullanırken siz değerli Android kullanıcıları görsel olarak üst düzey bir performans alır. Sade arayüzü ile telefonunuz ısınma problemi yaşamadan uygulamayı kolaylıkla kullanabilirsiniz. Sizlerde Diyanet İşleri Başkanlığı'nın resmi uygulaması olan Kur'an okuma uygulaması hemen indir. Kur'an okuma uygulaması ya siz değerli misafirlerimize ücretsiz olarak sunulmuştur.
Devamı
 • Yorumlar: 0
Tarih: 28-03-2018, 17:48
Kategori: Apk Uygulama / Eğitim
Gönderen: Admin61
Diyanet isleri Baskanligi Yeni Uygulamasi Namaz Rehberi indir
Diyanet isleri Baskanligi En Guzel Uygulamasi Namaz Rehberi son Surum indir
Değerli Android kullanıcıları sizlere de diyanet işleri başkanlığı'nın güncel en güzel uygulamalar arasında yer alan namaz rehberi uygulamasını hemen indir.sizlerde bu uygulama ile en kolay ve en hızlı şekilde namaz rehberi uygulamasını kullanabilir aklınıza takılan bütün soruları cevaplarını burada bulabilirsiniz. Bütün namazların nasıl Eda edileceğini ve okuyacağımız sureleri namaz içerisinde yapmamız ve yapmamamız gereken hareketleri en doğru ve en hızlı şekilde öğrenebilirsiniz. Uygulamamız diyanet işleri başkanlığı'nın resmi uygulaması olup güvenli şekilde hemen indirebilirsiniz.Sizlerde namazla ilgili merak ettiğiniz bütün soruların ayrıntılı şekilde cevaplandıgi uygulamayı hemen indir.siz değerli Android kullanıcılarına tamamen ücretsiz olarak sunulan bu uygulama indiriyorum net kalitesi ile sizlere bekliyorum hemen en güzel ve en kolay şekilde namaz rehberi uygulamasını full güncel sürüm indir.
Devamı
 • Yorumlar: 0
Tarih: 19-03-2018, 11:26
Kategori: Apk Uygulama / Eğitim
Gönderen: Admin61
En Guzel Yemek Tarifi UYgulamasi Bi Tutam Yemek Tarifi Apk Hemen indir
Yöresel Android Yemek Uygulaması Bi Tutam Yemek Tarifi Full Apk indir
Ev hanımlarının ve Hamarat bayanların en çok takip ettiği uygulama olan bir tutam yemek tarifi uygulaması güncellenen yeni yemek tarifleri ve pasta börek tarifleri ile sizlerin beğenisine sunulmuştur. Uygulama ile Sizlerde daha önce hiçbir yerde görmediğiniz süper Yemek tariflerine ve en güzel pasta börek tariflerine sahip olun. Uygulamamız içerisinde bulunan Yemek tariflerini sizleri özel olarak ipuçları ve tarif ettiğimiz yemeği sizler için daha özel hale getirecek küçük püf noktaları sizlerle paylaşıyoruz. Uygulama ile Evde yalnız kalan Beyler artık aç kalmayacaksın. Eşlerine sürpriz yapmak isteyen beyefendiler uygulama ile artık mutfakta harikalar yaratabilirsiniz. Size hemen bu muhteşem özelliklere sahip bir tutam tarif full Apk indir.
Devamı
 • Yorumlar: 0
Tarih: 19-03-2018, 11:25
Kategori: Apk Uygulama / Eğitim
Gönderen: Admin61
Yepyeni Android Elisi Oyuncak Yapim Elisi Kece Uygulamasi Full Apk indir
Geleneksel Ve Sağlıklı Super Elişi Oyuncak Yapın Elişi Keçe Oyuncak Yapımı Yeni Apk indir
Gelişen teknoloji ile beraber cep telefonlarınızı artık istediğiniz her şeye dair muhteşem bilgilere ulaşabilirsiniz. Çocuklarımızın anasınıfında kendilerini geliştirmek için yepyeni tasarımlar ile süper projeler geliştirebilirler. Sizler de bu projeleri İnternet ortamında arayarak bulabilirsiniz. Sizlere sunduğumuz fırsatlar ile rtık İnternet ortamında internet sitelerinde Dolaşmak zorunda kalmayacaksınız.Sizler de uygulamamız ile çocuğunuzun anasınıfında yapacağız projeleri uygulamamız ile kolaylıkla yapabilirsiniz. Uygulama ile çok çeşitli materyallerden çok çeşitli olarak el işi uygulamaları çıkartabilirsiniz. Binlerce örnek arasından size en uygun olanı seçerek muhteşem projelerinizi sergileyebilirsiniz. Sizlerde internette dolaşmaktan sıkıldıysanız aradığınızı bulacağınız tek nokta olan anasınıfı öğrencilerinin en çok kullandığı popüler uygulamayı hemen indir.
Devamı
 • Yorumlar: 0