» »
İNDİRİYORUM.NET
Popüler Konular
Oyunlar
Uygulamalar
Temalar
Zil Sesleri
Tarih: 12-04-2019, 09:39
Kategori: Apk Uygulama / Eğitim
Gönderen: Admin61
Ortaokul ingilizce Ders calisma indir
En Populer ingilizce Kelime Calisma Uygulamasi indir
Sevgili anne babalar değerli veliler ve çok kıymetli göz bebeğimiz öğrenciler sizlere ders çalışmaya yardımcı olacak sınırlarınızda başarıyı yakalayacaksınız Türkiye'nin en popüler ingilizce çalışma uygulaması ile karşınızdayız. Sevgili ortaöğretim öğrencileri ingilizce dersinde nasıl çalışacağınızı neler yapmanız gerektiğini derslerinde nasıl başarılı olacağını kolay İngilizce öğrenme ve kelime çalışması yapacağını öğrenmek istiyorsan hemen ortaokul ingilizce ders çalışma full apk indir.hayatımızın her anında olacak evrensel bir dil olan İngilizceyi küçük yaşlarda çocuklarımıza doğru şekilde öğretmek derslerine yardımcı olmak ve İngilizceyi sevdirmek istiyorsanız hemen ortaokul İngilizce ders çalışma uygulaması full apk indir.kolay anlatımı ile sizlere mükemmel bir İngilizce eğitim öğretim üstünün cep telefonlarınızdan oyun haricinde ders çalışmanın da keyifli bir şekilde nasıl yapıldığını öğrenmek istiyorsanız hemen İngilizce ortaokul ders çalışma uygulaması indir.yeni nesil uygulamalar ile çocuklarınız artık cep telefonlarını sadece oyun oynamak için kullanmayacak sizlerde çocuklarınızın derslerinde daha da başarılı olmasını sağlamak ve ep telefonlarına sadece oyun için kullanmaları engellemek istiyorsanız hemen Android oyun ve uygulama dünyasının en popüler uygulaması olan İngilizce cep telefonu ders çalışma uygulaması ortaokul hemen indir
Devamı
 • Yorumlar: 0
Tarih: 10-04-2019, 10:01
Kategori: Apk Uygulama / Eğitim
Gönderen: Admin61
Acikogretim Not Hesaplama Apk indir
En Dogru Acikogretim Not Hesaplama sistemi indir
Açık Öğretim sınavlarının yeni sisteme uygun olarak not hesaplaması yapan tek uygulama Şimdi en yeni versiyonu ile siz değerli öğrencilerimize sunuyoruz. Çalışmış olduğunuz derslerinizin not ortalamalarını ve harf notu karşılığını en kolay öğrenmenin yolu AÖF not hesaplama uygulaması indir. Öğrencilerimizin not hesaplarken en çok faydalanacağı hesaplama uygulamalarından olan uygulamamız yeni ve güncel versiyonu ile sizlerin beğenisine sunulmuştur. Genel muhasebe dersinin kredisini maliyet muhasebe dersinin harf notunu artık Hangisi Hangisi diye merak etmeye son. Sadece aldığınız ara sınav notunuzu ve final notunuzu yazarak ortalamanız otomatik olarak ortaya çıkaran Süper bir uygulama geliştirilmiştir. Aldığınız sınav notlarını uygulamamız içerisinde yazarak Sizlerde harf notunu özel en güncel ve en doğru şekilde öğrenebilirsiniz. Uygulamamızın menü seçenekleri sade tasarım olup yapmak istediğiniz Komutları kolaylıkla ulaşabilirsiniz. Uygulamamızın güncel Antivirüs taraması yapılmış güvenli şekilde indirme yapabilirsiniz.
Devamı
 • Yorumlar: 0
Tarih: 5-04-2019, 21:45
Kategori: Apk Uygulama / Eğitim
Gönderen: Admin61
internetsiz 7 Sinif Tum Dersler Test Kitabi indir
En Guncel Mufredat 7. Sinif Guncel Ders Konulari Hemen indir
Sevgili öğrenciler sizlere ilköğretim 7. Sınıf tüm dersler konularının yer aldığı mükemmel eğitim öğretim uygulaması tüm dersler 7. Sınıf konuları cep APK uygulamasını hemen indir. İnternet dünyasının mükemmel uygulaması ilköğretim 7. Sınıf konuları sizlerde artık tek bir uygulamada buluşuyor.7. Sınıf tüm konularını hızlı ve güvenilir kaynaktan ders çalışmak istiyorsanız sınavlarda başarıyı yakalamak ve sınav sorularını doğru şekilde çözmek istiyorsanız hemen en güzel ders çalışma yöntemi cep telefonundan uygulama kullanarak soru çözme full apk indir.2019 yılı müfredatına uygun olarak tasarlanan konuları ve içerikleri ile en popüler eğitim uygulaması arasında yer alan yeni eğitim öğretim uygulaması 7. Sınıf tüm dersler cep telefonu full apk hemen indir. güncel antivirüs programları tarafından taranmış mükemmel ilköğretim 7. Sınıf ders çalışma uygulaması ücretsiz pro versiyonu hemen indir.
Devamı
 • Yorumlar: 0
Tarih: 5-04-2019, 21:44
Kategori: Apk Uygulama / Eğitim
Gönderen: Admin61
Acik Ortaokul Cikmis sorular internetsiz indir
Acik Ortaokul Gecmis Yillar Ckmıs Sorular Hemen indir
Sevgili arkadaşlar sizlere bu uygulamamızda açıköğretim ortaokul geçmiş dönem sınav sorularını yıllara özel olarak kategori edilmiş ve stediğiniz soruyu istediğiniz şekilde kolayca bulabileceğiniz ister konuları özel veya yıllara özel olarak listelebileceğiniz internetsiz olarakta kullanabileceğiniz eğitim uygulaması full apk hemen indir.Açık öğretim ortaokul öğrencilerinin en çok indirdiği eğitim uygulaması olan açık ortaokul geçmiş dönem soruları full apk hemen indir. Türkçe matematik fen bilgisi ve daha birçok sözel ve sayısal derslerin geçmiş yıllarda çıkan en güzel sınav sorularını ücretsiz şekilde hemen indir. 2017-2016 2018 yıllarının çıkmış tüm açıköğretim ortaokul sınav sorularını bir uygulamada internetsiz olarak hemen indir.sınav haftasının yaklaştığı bu dönemde en güzel ders çalışma yöntemi olan çıkmış sorulara çalışmak sınavlardan başarılı notlar almak artık çok kolay. Yepyeni uygulamamız açık öğretim orta okul geçmiş dönem sınav soruları pro versiyon hemen cep APK indir. Güncel antivirüs programları tarafından taranmış olan hemen indir.
Devamı
 • Yorumlar: 0
Tarih: 5-04-2019, 21:43
Kategori: Apk Uygulama / Eğitim
Gönderen: Admin61
En Populer Besinci Sinif Test Uygulmasi indir
En Guncel 5. Sinif Test Uygulamasi Hemen indir
Android uygulama dünyasının en popüler test uygulaması arasında yer alan 5 sınıf test uygulaması en güncel konuları ve 2019 yeni müfredat sistemine uygunluğu ile siz değerli öğrencilerimizin ve velilerin kullanımına sunulmuştur. Sizlerde en değerli varlıklarımız çocuklarınızın derslerinde başarıyı yakalamasını ve sınavlarından yüksek not almasını istiyorsanız mükemmel uygulama 5. Sınıf test çözme uygulaması full apk indir. Milli eğitim Bakanlığı'nın 2019 yılı müfredatına uygun olarak hazırlanmışçocuklarımızın ders çalışmasına yardımcı olan en güzel test çözme uygulaması full apk hemen indir. İlköğretim 5. Sınıf konu ve derslerini içerik olarak bulunduran en güzel hayat bilgisi konu anlatımları atematik konu anlatımları ve test çözümleri İngilizce konu anlatımı test çözümleriyle değerli ziyaretçilerimizin beğenisine sunulmuştur.
Devamı
 • Yorumlar: 0
Tarih: 30-03-2019, 20:12
Kategori: Apk Uygulama / Eğitim
Gönderen: Admin61
Milli Egitim Bakanligi EBA Uygulamasi indir
En Populer Egitim Uygulamasi Milli Egitim Bakanligi Eba Full Apk indir
Sevgili arkadaşlar sizlere yepyeni Android oyun dünyasının en güzel eğitim uygulamaları arasında yer alan ve milli eğitim bakanlığı tarafından resmi uygulama olarak tasarlanan Eba uygulaması 2019 en güncel versiyonu ile hemen indir. Türkiye'nin göz bebeği olan en özel ve güzel mesleklerden bir tanesi öğretmenlerimizin en çok kullandığı cep telefonu uygulaması olan Eba uygulaması öğretmenlerimizin derslerde çocuklarımıza ders anlatırken birçok içeriye kolayca bulabilir ve ders notlarını buralardan düzenleyebilirler.teknolojik gelişmelere göre tasarlanmış içerdiği konular itibariyle sürekli güncellenen ve en yeni konuları en yeni müfredata göre tasarlayan en güzel Eba uygulaması hemen indir. Eba uygulaması içerisinde yer alan milyonlarca içeriğin görüntü kalitesi siz değerli Android kullanıcılarının en çok beğendiği özellikler arasında yer almaktadır. Kolay menü seçenekleri ile yapmak istediğiniz bütün seçeneği hızlı şekilde sizlere sunan uygulama içersinde aradığınız tüm özellikleri sizlere en doğru şekilde aktaran en güzel eğitim uygulaması Eba full apk indir.
Devamı
 • Yorumlar: 0
Tarih: 27-03-2019, 17:50
Kategori: Apk Uygulama / Eğitim
Gönderen: Admin61
Meb Veli Bilgi Sistemi E Okul Uygulmasi indir
Populer Egitim Uygulamasi Veli Bilgi Sistemi E okul Hemen indir
Sevgili arkadaşlar değerli veliler sizlere yepyeni uygulama MEB Veli Bilgi sistemi eokul en güncel versiyonu ile hemen indir. Cep telefonlarınızdan hızlı şekilde notlarınızı takip etmek öğrencileriniz ile ilgili veya çocuğunuzla ilgili devamsızlık sonuçlarını yazılı sınav sonuçlarının sözlü sınav sonuçlarını hızlı ve doğru şekilde takip edip çocuğunuzun durumunu en ince detayına kadar doğru şekilde öğrenmek istiyorsanız hemen MEB Veli Bilgi sistemi indir.milli eğitim bakanlığı tarafından tasarlanmış olan Veli Bilgi sistemi uygulaması siz değerli öğrenci ve velilerimize ücretsiz olarak sunulmuştur.cep telefonlarınızdan kolaylıkla indirebileceğiniz bu güzel uygulama ile öğrencilerin bilgilerini doğru ve hızlı şekilde takip edebilir okula gitmeden devamsızlık haklarını notlarını sözlü notlarını ve daha birçok öğrencinin dersle ilgili tüm bilgilerini kolaylıkla ulaşabilirsiniz. Kolay menü seçenekleri sayesinde yapmak istediğiniz işlemi doğru ve hızlı şekilde menüler içerisinde kaybolmadan etkili bir şekilde gerçekleştirebilirsiniz. Öğrencilerin durumları çocuğunuzun durumunu en doğru kaynaktan hızlı şekilde öğrenmenin tek yolu Veli Bilgi sistemi APK indir.
Devamı
 • Yorumlar: 0
Tarih: 3-03-2019, 10:38
Kategori: Apk Uygulama / Eğitim
Gönderen: Admin61
2019 Acikogretim Lisesi Tum Dersler Soru Cevap Konu Anlatim Full Apk indir
2019 Acik Ogretim Guncel Dersler Full Surum Hemen indir
Sevgili arkadaşlar sizlere Android eğitim uygulamaları arasında en çok indirilen açık öğretim açık lise eğitim uygulaması olan açık öğretim güncel dersler full sürüm uygulaması siz değerli misafirlerimize en yeni versiyonuyla ücretsiz olarak sunulmuştur.sizlerde açık öğretim lisesi dertlerinizden başarılı şekilde sınavlarınıza vermek ve okulunuzu bitirmek istiyorsanız hemen bu mükemmel eğitim uygulamasını indir. 2019 yılında özel güncel bütün derslerin full olarak sunulan bu mükemmel uygulama sizlere çeşitli interaktif eğitimleri ile derslerimizde başarılı olmanıza olanak sağlar.cep telefonlarınızdan otobüste yolculuk yaparken durakta otobüs beklerken sizin boş vakitlerinizde anınızı değerlendirmek artık çok kolay hemen açık lise tüm dersler uygulamasını indir hayatının her anında derslerine odaklan. Başarı artık sana çok yakın bunu temel uygulama ile ders çalışmak artık büyük bir keyifle sizleri bekliyor. Çalışmanızın sonucunda sınavları başarılı şekilde vererek okulunuzu bitirmek artık çok kolay. Bu güzel uygulama ile sizler de bütün derslerinizi artık kolaylıkla geçin.güncel antivirüs programları tarafından taranmış olan bu mükemmel uygulamayı güvenli şekilde hemen indir.
Devamı
 • Yorumlar: 0
Tarih: 1-03-2019, 20:37
Kategori: Apk Uygulama / Eğitim
Gönderen: Admin61
En Populer Acik Lise Ders Uygulamasi Acik Lise Test Coz Full Surum Hemen indir
En Guncel Acik Lise Konu Anlatim Soru Cevap Uygulamasi Hemen indir
Sevgili arkadaşlar sizlere yepyeni uygulamamız açık lise test çözme uygulaması ile derslerinizde başarıyı yakalamanın ve sınavlarında başarılı olmanızı garantisini veriyoruz.uygulamanın içeriğinde süreli test çözme imkanı konu özetleri ücretsiz eğitim uygulamaları sınav sonuçları bildirimleri kayıt yenileme bildirimleri ve hatırlatmaları yeni sorular öğrencilerin soru sorma imkanı seçenekleri ile uygulama içerisinde iz değerli kullanılarak interaktif bir eğitim imkanı sunar. Uygulamanın arayüzü en son teknolojik özellikler ile tasarlanmış olup gözü yormayan arka plan kullanılmış menüler arasındaki hızlı geçiş ve hızlı açılışlar ile yapmanı istediğin her şeyi kolaylıkla uygulamalar gerçekleştirebilirsin.Testleri ileri geri butonları ile sorular arasında kolaylıkla geçiş yapabilir. Sınav sonuçlarını test sonunda hatalarını görebilme açısından geri besleme yöntemi ile yanlış yaptığı soruları kolaylıkla görebilirsiniz. Bu mükemmel uygulama açık lisede eğitim öğrenim gören arkadaşlarımıza büyük kolaylık sunmaktadır. Sizlerde bu güzel uygulamadan yararlanmak istiyorsanız hemen açık lise test çöz full apk indir.
Devamı
 • Yorumlar: 0
Tarih: 16-02-2019, 08:15
Kategori: Apk Uygulama / Eğitim
Gönderen: Admin61
En Yeni Hikaye Uygulamasi Cocuk Hikayeleri 2019 Hemen indir
En Populer Egitim Uygulamasi Cocuk Hikayeleri Hemen indir
Değerli Android kullanıcıları en popüler android hikaye uygulamaları arasında yer alan çocuk hikayeleri güncel en güzel hikayeleri ile siz değerli Android kullanıcılarının beğenisine sunulmuştur.bu mükemmel uygulama ile sizlerle çocuklarımızı artık çok kolay şekilde hızlı olarak uyutabilir ve onların zihinsel ve bedensel gelişimlerine katkıda bulunabilirsiniz.en popüler çocuk hikayelerinin yer aldığı bu güzel uygulama ile sizlerle hem eğlenecek hemde öğrenerek çocuklarınızla beraber eğlenceli vakitler geçirebilirsiniz.yapmanız gereken sadece indiriyorum net popüler uygulama oyun sitesine takip edip güncel hikaye uygulamalarını hızlı ve güvenli şekilde indirebilirsiniz. Sizler de en değerli varlıklarımız çocuklarımızı güzel bir şekilde yetiştirmek ve onlara faydalı hikayeler okumak istiyorsanız hemen en güzel hikayeler full apk indir.
Devamı
 • Yorumlar: 0