»
İNDİRİYORUM.NET
Popüler Konular
Oyunlar
Uygulamalar
Temalar
Zil Sesleri
Tarih: 9-02-2020, 15:09
Gönderen: Admin61
Populer Antivirus Uygulamasi Avast Apk indir
Android Antivirus Uygulamasi Avast Apk indir
Android uygulama oyun dünyasının bir numaralı güvenlik tarama uygulaması 2020 güncel versiyon ücretsiz hemen indir. Cep telefonlarınızın popüler güvenlik uygulamaları arasında yer alan sahip olduğu uygulama teknolojisi ile rakip arama uygulamalarından oldukça iyi durumda olan Avast 2020 güncel versiyon hemen indir. Cep telefonunuzun zararlı yazılımlardan zarar görmesini önlemek ve güvenli bir cep telefonuna sahip olmak için belirli aralıklar ile otomatik olarak cep telefonlarınızın bellek bölümünü ve sistem güncellemelerini tarayarak sizlere virüs şeklinde buluşan zararlı yazılımları cep telefonlarınızdan temizliyor. İnterneti faydalı birçok özelliğinin yanında hayatımızı oldukça sıkıntıya sokan zararlı birçok bölüme de bulunmaktadır. İstemeyerek cep telefonlarımızın zararlı yazılımlardan hasar görmesini ve bize gönderilen mail mesaj yoluyla zararlı içerikleri kolaylıkla cep telefonlarımızda temizlemek artık çok kolay. Ücretsiz full versiyon ile sizlere sunulan popüler virüs tarama uygulaması güncel 2020 APK indir.cep telefonunuzdaki dosyaları uygulama içeriklerine uygulama dosyalarını hızlı şekilde tarama yaparak mükemmel bir sonuç performans ortaya koyan Avast uygulama tarama oyun tarama hemen indir. Art niyetli insanlar tarafından cep telefonlarınıza zarar vermek ve kişisel bilgi ve dosyalarınıza yasadışı olarak erişmek isteyen bir çok zararlı yazılımları profesyonel özellikleri ile hızlı şekilde tarayıp zararlı yazılımları kesin şekilde yok eden Avast virüs tarama uygulaması indir. Performansı ile Android virüs tarama uygulamaları arasında 1. Sırada bulunan en yeni teknik özellikleri ile rakip uygulamaların oldukça performans bakımından üst sıralarında bulunan en güzel virüs tarama uygulaması APK indir. HD görsel içerikleri ve menü seçenekleriyle oldukça kolay bir kullanıma sahip olan mükemmel bir performans ürünü olan ücretsiz reklamsız seçeneği ile sizlere büyük bir yardımcı olan Avast virüs tarama cep APK hemen indir. Uygulama ile merak ettiğiniz tüm detayları nasıl kullanılması gerektiğine dair kritik noktaları yazılımınızı güvenli hale nasıl getirebiliriz siniz gibi birçok noktada bilgi almak ve güvenli bir cep telefonuna sahip olmak için hemen güncel virüs tarama uygulaması indir.
Devamı
 • Yorumlar: 0
Tarih: 25-02-2018, 16:00
Gönderen: Admin61
En Guzel Bilgisayar Masa Oyunu Oyunu Pis Yedili Son Sürüm indir
Bilgisayar Versiyonu Pis Yedili Oyunu Hemen indir
Bilgisayarınızda Pis Yedili oynamak istiyorsanız son sürüm Pis Yedili oyunumuzun hemen indir. Oyunun içerisinde mevcut bulunan özellikleri güncelleyerek siz değerli internet kullanıcıların beğenisine sunduk. Özelliklerden birkaçındsn bahsedecek olursak oyunumuzu bilgisayara karşı veya Online olarak oynayabilirsiniz. Oyunu bu şekilde ücretsiz şekilde oynama imkanı sunuyoruz. Oyunun sahip olduğu HD görseller sayesinde oyun oynarken görüntü performansını mükemmel şekilde elde edebilirsiniz. Arı yüzünü oyun tasarımcılarımız tarafından Basit şekilde tasarlanması dan dolayı Sizlerde oyunu oynarken hata ve problem kodlarını yaşamayacaksınız. Hata durumuna en aza indiren bu özelliği oyunu kazandığınız sırada oyundan çıkma gibi bir durumunuz olmayacak. Bu sayede bilgisayara haksız yere girmemizin önüne geçmiş olacağız. Oyunumuzun güncel Antivirüs taraması yapılmış olup güvenli şekilde indirme yapabilirsiniz. Oyunumuzu tamamen ücretsiz şekilde bilgisayarlarınıza indirebilirsiniz
Devamı
 • Yorumlar: 0
Tarih: 25-02-2018, 15:54
Gönderen: Admin61
Yeni Bilgisayar Antivirus Koruma Programı 360 Ts Son Sürüm indir
Bilgisayarınızı En Güncel Antivirüs Programı ile Koruyun 360 indir
Bilgisayarlarınızı korumak için güncel anti virüs programı 360 TS hemen indir. Bu süper Antivirüs programı ile Sizlerde Artık internet üzerinden gelebilecek bütün tehditlere karşı bilgisayarımızı koruma altına alabilirsiniz. Uygulamamız sahip olduğu mükemmel kalitede özellikleriyle sizleri risk altında bulunmaktan kurtarıyor. Gelişen teknoloji ile bilgisayarları artık çok daha fazla Risk ve tehditi altındadır. Bu tekniklerden en yeni ve güncel Antivirüs programı olan 360 TS ile güvenli şekilde kurtulabilirsiniz. Programımız Sade menü seçenekleri ile program içerisinde kaybolmadan yapmak istediğini seçenekleri kolayca gerçekleştirmektedir. HD kalitede sahip olduğu görselleriyle kullanım esnasında sizlere performans olarak müthiş işler çıkartır. Programımız sizler için tamamen ücretsizdir.
Devamı
 • Yorumlar: 0
Tarih: 25-02-2018, 15:25
Gönderen: Admin61
Güncel Bilgisayar Apple i tunes Programı Son Sürüm indir
Yenilenen İ tunes Programı Hemen indir
iPhone kullanıcılarının bilgisayarlarında olması gereken Aytemiz programın en güncel versiyonu ile son sürüm program siz değerli Apple kullanıcılarının beğenisine sunulmuştur. Program içerisinde bulunan son özellikler ile Sizlerde telefonunuzu bilgisayarınıza bağlayarak özelliklerden faydalanabilirsiniz. Kolay menü seçeneği sayesinde programımızı rahatlıkla kullanabilirsiniz. Türkçe dil seçeneğinin bulunduğu programımız yepyeni özelliklerini sizlerin beğenisine sundu. Program içerisinde canlı ve HD görüntü kalitesine sahip görseller ile Sizlerde programımızı hemen indirebilirsiniz. Görüntü kalitesi olarak yüksek performansa sahip olan programınızı kullanırken büyük bir heyecan ile kullanabilirsiniz. Siz de bütün bu özelliklerden faydalanmak istiyorsanız hemen ay Tunus programını indir. Programın güncel Antivirüs taraması yapılmış olup güvenli şekilde indirebilirsiniz.
Devamı
 • Yorumlar: 0
Tarih: 25-02-2018, 15:10
Gönderen: Admin61
En Popüler Bilgisayar Tarayıcı Program internet Explorer Son Sürüm indir
Yenilenen internet Explorer 11 Hemen indir
İnternet tarayıcı programlarında en çok indirilen ve kullanılan tarayıcı programı İnternet Explorer son sürüm versiyonu ile siz değerli internet kullanıcılarının beğenisine sunulmuştur. Dünya çapında en çok kullanılan internet tarayıcısı olan İnternet Explorer güncellenen yepyeni özellikleriyle sizlerle buluşuyor. İnternet tarayıcı programının sizlere özel birçok kişiselleştirme seçeneği bulunmaktadır. İnternet tarayıcınızın arayüzünü basit ve sade oluşundan dolayı hiçbir şekilde hata ve problem kodu yaşanmamaktadır. Arka planını sizleri özel kişisel renklerine göre değiştirebilir bu şekilde kullanabilirsiniz. HD kalitede görsel efektlere sahip olan Internet Explorer programınız sizleri görsel olarak muhteşem şekilde karşılar. İnternet tarayıcınızın diğer bir özellikleri ise sizlerin sahip olmak istediğiniz bilgileri en kısa yoldan ulaşmanız için favori sekmeleri ile sizlere yeni klasörleri açabilir. Ayrıca geçmiş özelliğiyle geçmişte girmiş olduğunuz internet sitelerini kolaylıkla ulaşabilirsiniz. Kısa yollar ile sizlerin sahip olmak istediğiniz bilgiye internete kaybolmadan en hızlı şekilde ulaştıran internet tarayıcısı İnternet Explorer hemen indir. Programımızın güncel Antivirüs taraması yapılmış olup güvenli şekilde indirme işlemini yapabilirsiniz.
Devamı
 • Yorumlar: 0
Tarih: 25-02-2018, 15:00
Gönderen: Admin61
Yeni Popüler Video Duzenleme Programi Moviemaker Son Sürüm indir
En İyi Video Düzenleme Programı Movie Maker indir
Video düzenleme programları arasında üst sıralarda yerini hiç kaybetmeyen yorumlarda en güzel video düzenleme programı arasından seçilen son sürüm güncel video düzenleme programı Movie Maker hemen indir. Yapılan video düzenlemelerin orjinallerini koruma özelliğine sahip programımız. Bilgisayar ortamında profesyonel işlere taş çıkartan düşük kalitede olan videolarınızı görsel olarak muhteşem bir görünüme kavuşturan video düzenleme programı Movie Maker yepyeni özellikleri ile sizlerle. Movie Maker programını nasıl kullanabilirim menü seçeneğiyle Sizlerde kolay şekilde kullanabilirsiniz. Program içerisinde bulunan görselleştirme seçenekleri ile görsel olarak hata olan videolarınızı otomatik olarak düzenleyip güzelleştirir. Video içerisindeki resimlerde Bulunan hataları en hızlı bir şekilde otomatik olarak düzeltir. Videolarınızı HD kalitede 720p ve 1080p görülme kolaylıkla dönüştürür. Sizlerde bu özelliklerin tümüne yararlanmak istiyorsanız bilgisayarınıza video düzenleme programı Movie Maker hemen indir. Video düzenleme programımızn virüs taraması yapılmış olup güvenli şekilde indirme gerçekleştirebilirsiniz.
Devamı
 • Yorumlar: 0
Tarih: 25-02-2018, 15:00
Gönderen: Admin61
Populer Dosya Birlestirme Sıkıstırma Uygulaması Winrar Son Sürüm indir
En Çok İndirilen Dosya Sıkıştırma Programı Winrar indir
Bilgisayar ortamındaki büyük dosyaların sıkıştırılarak küçük boyutlara indirme işlemini gerçekleştiren muhteşem uygulama WinRaR yepyeni son sürümü ile siz değerli bilgisayar severlerin beğenisine sunulmuştur. Yapılan güncellemelerle çok daha büyük dosyaların küçültülerek bilgisayarınıza daha az yer kaplamasını sağlar. Sizlerde bu muhteşem uygulamayı indirmek istiyorsanız hemen WinRaR APK indir. WinRaR programının içerisinde bulunan sade arayüzü ile programı kullanmak çok kolay Programı indirip sadece çalıştır butonuna basarak muhteşem program kullanmaya başlayabilirsiniz. Programı son güncellemelerden sonra Oldukça hızlı ve kullanışlı bir hale gelmiştir. Yepyeni özellikleriyle güncel Antivirüs programı tarafından taranan programımız güvenli şekilde indirilebilir. Programımız tamamen ücretsizdir.
Devamı
 • Yorumlar: 0
Tarih: 25-02-2018, 13:30
Gönderen: Admin61
Bilgisayar Masaüstü Sürüm Whatsapp Messenger Hemen Son Sürüm indir
Son Güncel Sürüm Whatsapp Messenger Bilgisayar Format indir
Popüler haberleşme uygulaması WhatsApp Messenger bilgisayar formatında son sürümü ile siz değerli bilgisayar kullanıcılarının beğenisine sunulmuştur. Bilgisayarınıza WhatsApp görüşmelerinizi takip etmeyi istiyorsanız WhatsApp Messenger bilgisayar format hemen indir. WhatsApp Messenger in özelliklerine bilgisayarınızda ulaşabilirsiniz özellikleri Bilgisayar ortamında kullanabilirsiniz. Sürekli telefonunuzun şarj problemi yaşıyorsanız Bilgisayar formatla WhatsApp Messenger hemen indir. Programımızın güncel Antivirüs taraması yapılmış olup güvenli şekilde indirebilirsiniz.
Devamı
 • Yorumlar: 0
Tarih: 25-02-2018, 13:00
Gönderen: Admin61
Ogretmenlerin En Kolay Ek Ders Ve Sınav Ucreti Hesaplama Programı Son Sürüm indir
Güncel 2018 Ek Ders Sınav Ücreti Hesaplamak İçin Hemen indir
Hayatınızı kolaylaştıracak uygulamalar içerisinde üst sıralarda yer alan uygulama değerli Eğitimcilerimizin ek ders ücretlerini hesaplarken kullanacağı müthiş bir uygulamadır. Sahip olduğunuz güzel program ile doğru şekilde ek ders ücretlerinin hesaplanması yapılır. Ek ders ücretlerinin yanısıra sınav ücretlerinin de hesaplandığı uygulama en güncel ve en doğru şekilde size bilgiler verir. Programımızın içerisinde bulunan canlı ve HD grafikler sizlere hesaplamaları yaparken görüntü performansını üst düzeyde sunar. Uygulamamız içerisinde bulunan yeni sisteme uygun hesaplama programı sizlerin doğru hesaplama yapmanıza yardımcı olur. Program siz değerli kullanıcıların program esnasında yapmak istediğini seçenekleri kolaylıkla yerine getirmesi için kolay menü seçenekleri tasarımı ile geliştirilmiştir. Programımızın güncel Antivirüs taraması yapılmış olup güvenli şekilde indirme yapabilirsiniz.
Devamı
 • Yorumlar: 0
Tarih: 25-02-2018, 11:30
Gönderen: Admin61
En Onemli Bilgisayar Programı java Programi Son Sürüm indir
Güvenlikli Hızlı Bilgisayar İçin Java Programı indir
Bilgisayarımızın olmazsa olmaz programlarınızdan bir tanesi olan Java programı son sürüm versiyonu ile siz değerli misafirlerimizin beğenisine sunulmuştur. Odamızın en güzel özelliklerinden bir tanesi olan en yeni 2018 güncel versiyonu ile sizlerin beğenisine sunulmuştur. İnternette yaşadığınız tarayıcı problemlerinizi çoğu sebeplerinden bir tanesi bilgisayarınızda Java programının olmamasıdır. İnternette video izleme problemlerinizi nasıl sonlandırırım diyorsanız hemen java programını bilgisayarınıza indirin ve video izleme problemlerinizi çözün. İnternet sayfasındaki herhangi bir resmi açmakta problem yaşıyorsanız hemen Java programı indir. İnternete dair tarayıcı problemlerinizin birçoğunun sebebi cevap programına sahip olmayan bilgisayarlarınızdır. Java programını basit kullanımı sayesinde kurulumu çok kolaydır. Gereken sadece bilgisayarınıza indirip programı çalıştırmak. Programın en güncel Antivirüs taraması yapılmış olup güvenli şekilde indirme yapabilirsiniz.
Devamı
 • Yorumlar: 0